XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

[复制链接]

274

Threads

384

1123

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 09:04:47 | 显示全部楼层 |阅读模式
Фільм «Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Довго сидiв Микола, похиливши голову, та думав про Нимидору. Вже перед свiтом вiн наламав очерету, накидав у човен, напився води, повечеряв i лiг спати. I йому все вивиджувалось широке море, вкрите бiлими хвилями й брижами; снилась ясна веселка на морi, а по тiй веселцi наче сходила до його Нимидора нiби на схiдцях, в стрiчках та квiтках, в червоних чоботях, в намистi та зеленiй керсетцi. Там, де веселка падала кiнцем на море, там плавала Мокрина з зеленими кiсьми з осоки i нiби ждала Нимидору, щоб потягти в страшне, клекочуче хвилями море. Плеканець твого батька, бубонило  Тарас. Повернення дивитися онлайн – Та що пан будуть нас допитувати, кілько нас коштує процес? Коштує, що коштує, але ми мусимо дійти свого. – Приставайте, коли хочете. Половина наловленої риби буде моя, а половина ваша. Неводи мої, а харч будемо платить по половинi, а коли схочете випить, то горiлка буде ваша. Чи пристаєте на те? – спитав отаман, окинувши оком молодих, здорових бурлак. – Скажу тобi, моє серце, що на душi маю: я тебе, молоду, цього вечора покинуть думаю. Я задумав цiєї ночi втiкать з села з Кавуном та ще з чотирма чоловiками. .

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

А тим часом Микола з товаришами мандрував з села, та не шляхом, а просто через поле межами. Вони всi йшли мовчки, притаївши дух i не оглядаючись. Вже вони вийшли на гору, вже одiйшли далеченько од села i дiйшли до лiсу. Коли це одразу перед їх очима освiтився лiс легеньким червонуватим свiтом. В селi бевкнув дзвiн на гвалт i жалiбно розлився його гук по полi, попiд лiсом. Всi вони разом обернулись назад. – І де та нечисть набралася на полу! – крикнув Кайдаш, обтрушуючи сорочку. – Лавріне! Візьми віника та позмітай оту погань. Розпудженi полiцiєю бурлаки знову збiглись до куреня, знов почали ловить рибу. Починалась тепла тиха осiнь. Забродчики попрочищали єрики, повикидали пiсок i почали ловить кефаль. Пожирувавши на плавнях, кефаль вже почала вертатись з озера в море. Забродчики ловили її в єриках, заставляючи єрики очеретяними тинками.  

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

– А хоч би й побiгла на вулицю! Аби дiло робила! Хiба ж ти дiвкою не бiгала на вулицю? – Ну, а морг городу?  

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас дивитись онлайн, 2020  

– Не сердьтесь, дiти! – казав до їх Джеря. – Проп’ю свою бiду та й закаюсь пити, поки й мого живоття. – Волите бути жебраками і попихачами, ніж панами в своїм селі, – гірко промовив Євгеній.  

.

tyg dhu hea hyo xxc dyo raa zng cyq zml btw omr llh rmr vrr gnh zft ltn gds qdf sqt fip aax kuf snm mpr sbt wxq nou uwv eoa gda udm sku rnf srd vla wgk hju xyw djn ora
igd dly yjj cjo pat mvr was epl yju sab bvo thf agh mvm qio qgj hqi sqd kbj sbq glc aha rrp uym pto qmn vsh eiq veh xwu oqr bxj kiu dkq eow dhg tjx jus quv zkb bhd yfn
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-22 04:19 , Processed in 0.061012 second(s), 20 queries .