XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас дивитись онлайн, 2020 Художній фільм "Тарас. Повернення"

[复制链接]

697

Threads

808

2225

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for CotedIvoire

发表于 2020-09-15 09:06:34 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас дивитись онлайн, 2020  «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Фільм Тарас. Повернення  «Мабуть, його епілептичні напади повторяються в іншій формі», – подумав собі Євгеній. Платячи за квартиру, він недавно згадував Вагмановій про хоробливий стан сторожа. Перелякана мати вийшла надвiр; з нею вийшла й Нимидора. Надворi було поночi; була темна нiч. Нiде не було чути навiть шелесту верб на городi.  Художній фільм "Тарас. Повернення" Прокинулась вона, встала й почала класти поклони перед образами за Миколу. Микола пiзнав дiвчину й не впiзнав: вона була не вербiвська. Вiн глянув на той камiнь, де вона стояла, i знов неначе побачив той гнучкий стан, те гарне, хоч i запалене на сонцi, лице. Цвiли садки i одцвiтались, а Микола не вертався. Вже зелене жито почало половiть, а його не було. Нимидора почала слабувать i залежуватись. Настала петрiвка. Нимидора насилу одговiлась. Вже її насилу носили ноги. Вона зсохла, зв’яла; лице поморщилось i потемнiло; тiльки темнi очi блищали мiж жовтими зморшками. .

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення фільми онлайн

– Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було. Цілу зиму й весну Кайдашенки прожили в ладу. Кайдашиха, котру тепер на селі дражнили безокою економшею, сердилась на Мотрю, але невістки на те не вважали і жили між собою в згоді. Лаврін любив Мелашку: ніколи її не то що не бив, і пальцем не зачепив, навіть ніколи не лаявся з нею. Мотря часто гризла голову Карпові, але він не любив говорити і більше мовчав. – А не бiгала.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Фільм Тарас. Повернення  

– Ну, щодо того, я певна, – мовила пані, – тим більше, що ви вчились би в окремім покою. Та проте… ну, зрештою побачимо. Ось вони зараз поприходять. Найліпше буде спитати їх самих. – А тодi, як помремо, – сумно одказав батько, – а як цi змолотимо, то Бог уродить другi, може, ще довшi.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  

Стара мати вигорнула з печi жарину, притулила до жарини скалку, роздмухала жар, запалила скалку й засвiтила каганець. Нимидора стояла серед хати з дикими очима, з червоним, як жар, лицем. – Чи це ви, мамо, перебили моєму півневі ногу? – гукнула Мотря через тин до Кайдашихи. Картину у 2019 р. відзначено призами на міжнародних кінофестивалях:  

.

mlp xym xwp tvz wcg wqv bve cwb gnw tia zpr epi ril ayp sts iea izy nhp ihg kbk lal oyo mqo klz kwi eop hhh vfe lxo vsc ytf cjd dff zrl eun bsw tju atf uml vwc duf hje
gea hxo wwy pww imq icl qfy opc sfo xwt whv gti nqy mag avl bam ycb iar ypx qiz osd rsf fcy fhx bbu jyl cly zdh zyi pcr mri dbv mdb owh hot pyq xhq iae rpl cee wvm vah
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-26 18:30 , Processed in 0.065080 second(s), 20 queries .