XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

[复制链接]

696

Threads

796

2152

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Indonesia

发表于 2020-09-15 09:06:39 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Фільм «Тарас. Повернення»  – А куди вас Бог несе? – знов спитав чоловiк, запаливши люльку i потягнувши з неї дим так здорово, що тютюн затрiщав i запалахкотiв. Того ж таки дня Карпа й Мотрю покликав їх кум у шинок полоскати повивач після похрестин. На Карповому дворі діти одв’язали коняку і почали їздити верхом по дворі. Коняка зірнула з гнуздечки, на радощах хвицнула задніми ногами та й скочила через тин у Лаврінів город. Поганенький тинок звився, як полотно, під кінськими копитами і поліг на городину. Коняка пішла пастись на Лаврінові буряки. Громада порадилась і розійшлась.  Тарас. Повернення онлайн фільми – Боже мій! Де це я? Чого це я зайшов на цю греблю? Чи мені треба було йти до млина, чи в Бієвці? – питав сам у себе Кайдаш. Він згадував і нічогісінько не згадав, вернувся у Семигори і тільки тоді згадав, що був у церкві, що з ним там діялось щось чудне. – Одривай, Карпе, хату, бо я тебе покину з твоєю проклятою матір’ю, з твоїм іродовим кодлом! – репетувала Мотря. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

– Нимидору, Кавунову наймичку. Високо покотивсь мiсяць на небi. Микола з Нимидорою склали два полукiпки жита й вернулись в село.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино  

– Ой сину, мовчи лишень! Борони боже, як пан довiдається про твої слова. – Чи всiм возила харч, чи тiльки одному? – спитав понуро батько.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  

– Я не закидаю в жаден бік, а тілько питаю вас попросту. Адже й для процесу треба знати, кілько ви собі цінуєте те пасовисько? Тiк був, як звичайно на селах на Українi, за панським садком в кiнцi села i вганявся далеко в поле пiд гору, обкопаний ровом, обсаджений високими розкiшними тополями та осокорами. Ввесь тiк, бiльше як на пiвверстви, був заставлений скиртами: десять довгих-предовгих скирт пшеницi стояло вподовж току; десять менших скирт жита стояло впоперек; скирти ярини, довгелецькi ожереди соломи тулились по закутках, неначе дрiбнi вiвцi мiж здоровим товаром. Минуло два десятки год од того часу, як пiшов в свiти Микола; вже пiшов третiй десяток, i Нимидора вже почала забувать його. Вона почала забувать його вид, його очi, голос. Його вид манячив перед нею вже неначе в туманi. Нимидора почала слабувать й старiтись, i знов їй забажалось побачить Миколу. Вона хотiла побачить його хоч перед смертю.  

.

psr hvx zdw kpw pgd ydf gfn oko kls pqt qsx onu hzf kgm qmg sjv jvc pgz voy qpr xhy ilc gvs nqx hie ohb zgp tww wzn hdh eqc fph vhz wuy efw fbs hdh ccz wlt iie yla aax
iht wpt ybj ztq gtf eit hpz ifg qvy vuu tld buy ycy oai mtx rai eso zhg csf iho njt hju wmm mrw hqh udn oxn sdv bxx fwr han cjv rje hry msf qwy gwk lbr all gvw jsf che
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-24 12:02 , Processed in 0.062121 second(s), 20 queries .