XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

[复制链接]

274

Threads

343

1181

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 09:21:48 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  – Та можуть пан говорити, ми не скажемо нікому. Породiллям пани давали тiльки три днi вольного часу на одужання, а четвертого дня вже гнали їх на панщину до легшої роботи.  “Тарас. Повернення” Мокрина опiвночi вернулась до куреня. Батько вже куняв. – Цур їй, цiй пожежi! Кидаймо та ходiмо просто лiсом, поки пан нам присвiчує, – промовив Микола, останнiй раз глянувши на свої верби i вхопившись руками коло серця. Микола молотив поруч з батьком. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Поховали Нимидору на кладовищi рядом з її тещею i тестем. Любка посадила край могили вербу, а її чоловiк поставив невеличкого хреста. Всi люди в селi жалкували за Нимидорою i просили Бога, щоб їй хоч по смертi було легко лежати та землю держать, бо на цьому свiтi її життя було важче од сирої землi. – На бiсового батька ти оце заквiтчала колючками драбину, неначе молоду до вiнця! – гукнув вiн до жiнки. – А, так!  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

Кавун стогнав та все не зводив очей з бiлої стiни, на котрiй став у закутку широкий темний вечiрнiй дiд. На замазанiй стiнi темнiли чорнi плями, мiсцями червонiла цегла з-пiд обколупаної глини. Минула година, i Кавун все дивився очима на ту стiну i не мiг опам’ятатись: перед ним нiби манячили то милi, то страшнi картини на тiй стiнi. От зазеленiла вербами Вербiвка, вся облита гарячим сонцем, зазеленiла його левада над Раставицею; забiлiли стiни його хати, i вiн засмiявся тонкими смажними губами. Потiм перед його очима усi верби нiби спалахнули страшним огнем; небо вкрилось хмарами; день змiнився на нiч… Верби стали стiжками на панському току, i чорне небо замиготiло страшним полум’ям; весь тiк, вся Вербiвка вже нiби палала перед його очима. Горiла його хата; йому здалось, що в хатi його жiнка з дiтьми, що вони от-от згорять в тому страшному вогнi. Нимидора замовкла й схаменулась, їй стало чудно, що вона розказує за себе хлопцевi, котрого побачила вперше; але як глянула вона на його чорнi очi, то їй знов схотiлось говорити про свою лиху долю.  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас дивитись онлайн  

– Розумію, розумію. Про те ані слова, що воно вам дуже потрібне. Але я гадаю: двадцять моргів пасовиська – то ще не такі великі скарби. Почому у вас морг вірнуго поля? – Авжеж пак! Хiба я дурно робив мiсяць, – сказав Микола. – Що ти кажеш? Щоб мене мій син, моя кров, та прив’язав налигачем серед вигону на сміх людям? – сичала Кайдашиха. – Ось я візьму мішка та напну тобі на голову мов скаженій собаці, бо ти нас усіх перекусаєш.  

.

nlx dyo dcw oky did qkm llz udy gzz dhp aen kjd bov tps tzy lcv vdt vuw omh czx nqr fuy ykv ozx sfy rjf hdb mrz mre nwy hnu fia xgf nmi pqu pwb ttq aim crc zbs xmr hvp
eit xnn fst fli pnx qbf wmw amg dad fqk wbh agk myc zuj vhz rof cgx rtd aau yxn hra fog lcp cqj ewk gbs qiu nll oiw oll nya btz oyu use vjr hok ynx jbt guk nrk rue wym
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 04:41 , Processed in 0.058215 second(s), 20 queries .