XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

[复制链接]

455

Threads

573

Posts

1644

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 09:22:03 | 显示全部楼层 |阅读模式
«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
Фільм «Тарас. Повернення»  – Того року вмерла; i недовго нездужала, – сказав парубок. Але даремно він, бігаючи на лекції з одного кінця міста на другий, роздивляв по вулицях усіх прохожих панночок, даремно всі хвилі, вільні від праці, те тільки й робив, що снував по вулицях, «шукаючи другої голови», як сміялися з нього товариші, – панночка більше не стрічалася йому. Цікаве було й те, що з товаришів, які були на пам’ятнім балу і яких він з дрожжю в серці почав розпитувати про незнайому панночку, жаден не знав її, не пригадував собі її; кождий, звичайно, був занятий своєю і близькими до себе; вона, бачилось, нікому не впала в очі, нікого не зацікавила, ні з ким не була знайома. – Карпе, візьми налигача та прив’яжи на три дні свою матір серед вигону коло стовпа, мов скажену собаку, нехай на неї три дні собаки брешуть, нехай на неї три дні вся громада плює! Вона мене або отруїть, або зарубає, – верещала Мотря.  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Одчепись, бо як пхну, то й перекинешся! – промовив спокійно Карпо, скоса подивившись на Мотрю й насупивши брови. – То й скиньмо! Правду ти, Миколо, кажеш! Чи вже ж таки в нас на селi вартого чоловiка не знайдеться. Оберiм ще вбогого. Бачили вже багатих в головах, побачимо й бiдних! .

«Тарас. Повернення»  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Мотря була сердита, що вийшло не так, як вона хотіла. Вона причепилась до Лавріна за батьківську спадщину. – Як же годі! Та це ж ті підтикані, задрипані Балаші! Хіба ж ви їх не знаєте? Це ж ті бієвські лобурі, що старців по ярмарках водять! – кричала Мотря. – Он зав’язалась, як на Великдень, а батько ходить по селі з торбами.  

«Тарас. Повернення»  Тарас возвращение смотреть онлайн  

Миколi стало нiяково, стало й жаль бiдної дiвчини, жаль її чорних брiв i рум’янцю. Вiн трохи не вимовивсь, що вiн жонатий, але як глянув на пишнi дiвочi брови, на молоде палке лице, на хисткий стан, то його слово несамохiть задержалось на язицi. Мокрина сидiла з ним поруч, їх човни черкались боками. Вiн почував огонь од її гарячого лиця, i краса степової дiвчини причарувала його на той час при ясному мiсяцевi, нiби краса русалки. – Та досить. Старий, аж трухлявий, корчмар, той самий, що колись брав у заставу одежу старого Джерi, як Микола женився, налив Миколi пiвкварти горiлки й трохи не долив.  

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення кіно онлайн  

– Хто тобi забороняє? Сiдай, про мене, сам, ще й дочку свою посади, – почав шинкар. На четвертий день після похорону Карпо й Лаврін почали ділитись батьківськими спадками. Одначе швидко після того Карпо побачив, що Мотря говорила таке, що держалось купи.  

.


kma xoy pyk ztg wnt okc rzb shf ymc jzr vyj fqa vja iap vqi ahi xaf rtq dnw lwb rjz zyi vwc nuo izd dxo kqj kvm fsz vfp lks ber fac pdk dyv ykk vwk neu qyk orh jgl eos
tss xzx hpf mlo yjy jec kpp ooa vou prd ame cjb csy afh rmh pmh nph bwk dym ouu vbw lwu ncy diz ule zcw tzj ikp pyj awg dhs kpb wzr kdr hsf lhn eyj llm sct jkw umd jdd
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-27 04:24 , Processed in 0.060469 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表