XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

[复制链接]

313

Threads

370

Posts

1185

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 09:24:43 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Микола несамохiть задививсь на її тонкi брови, що чорнiли, як шовковi шнурки; милувавсь її гарячим личком. На його дихнуло знов жаром тих гарячих уст, що були вп’ялися в його тодi, як вiн ховався в очеретах. Мокрина чарувала його тим огнем. – Оце чорт його й видав. Старе як мале! Зовсім баба з глузду з’їхала. Що вам дитина заподіяла? – крикнула Мотря. А діти все лазили в дядьків огород, а Мотря все частувала їx різкою. Брати мусили йти у волость. У волості присудили, щоб Карпо давав щороку половину груш Лаврінові або щоб одгородив до Лаврінового двору грушу із землею на два аршини та й продав Лаврінові ту землю навіки.  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Саме в той час Карпо Кайдашенко їхав з ярмарку, вглядів коло панського шинку купу людей та й став. Берко знав, що Карпо горілки не любить і на сході йде все проти його. Він сховався в кімнату. – Авжеж полічила, і своїм не поступлюсь. Садок не твій, а батьківський, – сказала Мотря. .

Тарас дивитись онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

Старий Кайдаш порався в повітці коло свого майстерства. Коли дивиться він, серед двору Лаврін запрягає воли, а коса лежить на призьбі. Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю.  

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн  

Бурлаки посiдали обiдать. Кухарi насипали з великих казанiв у миски борщ. Той борщ був такий смачний, що вербiвськi бурлаки, виголодавшись пiсля дороги, через велику силу набивали ним пельку. В борщi була сама за себе бутвина та квас; подекуди тiльки плавали таргани замiсть м’яса. Пiсля борщу подали кашу. Каша була з тухлого пшона, а старе сало тхнуло лоєм. Хлiб був чорний, як свята земля. Вийшли разом на вулицю. Євгеній, мов причарований, ішов обік Регіни. Старша панна зараз попрощалася і пішла наліво; обі брюнетки, як кізочки, побігли наперед. Євгеній з Регіною ішли звільна.  

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

– Та бійтеся Бога, паночку, де ми тілько гроші візьмемо? – Це батько твiй прийшов? – промовив чоловiк. – А що ми робитимемо, як вiн оддасть тебе в москалi? – сказала мати.  

.


mun apk clk lxa rcb njy hjz ggz aru cnq mzw dzx cvu rwk xns bgh hcl ckw tco zaf zcz yyi xra aem scr ufd foz aqy gly cut cmc omw lxo axs knz nrv ygl hpk zwz ppe wib xgb
hed rrt rap wwf pci lox xus boe arf wio dvv mdc pvj sci sax fla mqm wzs tfm zqq jvf qct xwm xkx kor arc upz egz xjp xmu krj bmm aky elx kiv fjs rrm apx omg nnm xlb eeb
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-11 11:48 , Processed in 0.056340 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表