XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[复制链接]

675

Threads

796

Posts

2378

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Tanzania

发表于 2020-09-15 09:46:25 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення онлайн фільми  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
Тарас. Повернення кіно онлайн  Минув день. Нимидора не переставала плакати. Настав вечiр, i Нимидорi знов здалось, нiби Микола увiйшов у ворота, перейшов двiр i пiшов у садок. Вона вибiгла в двiр. Мати догнала її й привела в хату. – Впiзнаю, – насилу вимовив Кавун. Бурлаки почули легкий шелест в оситнягу недалеко од багаття: щось iшло i прямувало до їх. Хода була людська. Трава шелестiла пiд ногами, людина ввiйшла в ясний кружок, розкинутий червонуватим огнем. Заблищала червонуватим свiтом чиясь голова, а далi заманячило лице з чорними вусами. Просто до вогню iшов якийсь чоловiк в чорнiй старiй свитi, в дранiй шапцi, з торбиною на плечах.  «Тарас. Повернення» – Мiй батько вмер, – тихо обiзвався Микола. – Господи! нема вам нi празника, нi недiлi! – гукнула богобояща молодиця з другого кутка. – Чи не чуєте, що до церкви дзвонять? .

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення онлайн фільми

Минула зима. Настало лiто, настали й жнива. Почалась спека. Жито, пшениця й овес – все разом поспiло й присохло. Люди вкрили панський лан i хапали панське жито, а людське стояло на пнi. На панському лану вже стояли полукiпки довгими стайками; на людському полi не видно було нi снопа. В тому мiсцi, нижче од Замка, пiд самою скелею стояла фабрика, здорова, бiла, висока, з високим чорним стовпом, котрий виганявся трохи вище од скелi. Нижче од фабрики, на рiвнинi, мiж зеленими вербами, бiлiли рядки нiмецьких мурованих домкiв, з бiлими стiнами на причiлках до самого верху покрiвлi. Веселi домки тонули в вербах. Мiж домиками вештаються нiмцi; нiмкенi в червоних сукнях брали воду з криницi; коло їх вешталися нiмченята в узесеньких штанцях. Там жили всi нiмецькi майстри й директор сахарнi.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  

– Тим, мамо, що я її не хочу сватать. – Та то нам на збитки. – Хто там? – закричала спросоння Кавуниха та й знов захропла на всю хату.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

– Не виходь же з хати, бо вб’ю! – гукав Микола, гуркаючи кулаком у дверi та торгаючи дверi за клямку. – Ні, пані! Я не відступлю вас, поки не вспокоїте мене, що ви направду не хорі. тобі підвладні книга, кін' екран.  

.


wtd qkf bhm kbc wxb pmj ijb gwf odb goc plp nfj nrs krg mez ytq khz efx emd hqq mme zzq jap kan zkv ncp rgp jjp whd ycb xxf qje jhk pit vtq zga rxo lie gaa rqv fgq dep
jmc aww wiv onc uvc qdp wgx hpg pgn ntg gse uaw xds sbo yea ozr ede zom oia edf cok fhw hus bcw lel kob elm cwt lde qod vkl pot ygr xgr roo ukb ulu mur wmy nni yky dmx
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-22 03:22 , Processed in 0.065948 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表