XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть кино

[复制链接]

1804

Threads

2068

Posts

4949

Xpoints

Sapphire Star LV11

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 09:47:28 | 显示全部楼层 |阅读模式
«Тарас. Повернення»  Тарас дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення
Фільм Тарас. Повернення  Сонце сiло. Почало смеркать. Микола назгрiбав торiшнього сухого очерету, сухої осоки й розпалив багаття. Бурлаки полягали навкруги на свитках i дрiмали. На далекому плесi кахкала дика качка, зашелестiла в оситнягу, збила крилами воду й перенеслась над огнем, неначе грудка чорної рiллi. Крик завмер, i ввесь степ знов нiби завмер у снi. Громада й справдi того року не орала й не сiяла хлiба на тому полi, вгорi над балкою. Тим часом пан поїхав до мiста i пожалiвся, нiби Джеря бунтує громаду. Мировий посередник потяг руку за паном i Миколу з кiлькома ватажками та приводцями зв’язали, одвели до мiста й посадали в тюрму на висидку. – Ну, то як же воно буде? – спитав священик.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Хррр! – захурчав насмішкувато Лаврін. – Чого це ти кричиш, неначе на батька. – Хіба ж ми просили твою курку на наше сідало? – гукнув Лаврін. – Чи шапку перед нею здіймали, чи що? – Це якийсь жіночий сажень вигадала Мотря, що стягується й розтягується, як кому треба, – сказав насмішкувато Лаврін. .

«Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення

Микола стрiв на подвiр’ї Бродовського жiнку. Вона була убрана зовсiм по-панськи, але її лице, її нечепурна одежа, чорний подiл спiдницi i розкудлане волосся на головi – все це показувало, що вона не панiя. – Може, й вийду… побачу… – сказала Нимидора.  

«Тарас. Повернення»  Тарас возвращение смотреть онлайн  

Та чутка, як хвиля на морi, звiдкiльсь пiшла скрiзь i дiйшла й до Вербiвки. Народ загомонiв по ярмарках i розвозив гомiн по селах. Нимидора повеселiшала. Вона думала, що от-от Микола почує про волю й, може, вернеться в Вербiвку. У сінях було ясно. Хтось лазив на горищі зі світлом. Петро тiльки рукою махнув.  

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  

– Здалека, чоловiче, – промовив Микола. – Може, й повтiкали; хто його зна… – насилу промовив Микола, не виймаючи люльки з губiв. Як актор знявся у 25 фільмах у відомих режисерів: Георгія Данелії, Савви Куліша, Юрія Іллєнка та ін. Виконав ролі у фільмах: «Совість», “Високий перевал”, “Легенда про княгиню Ольгу”, “Помилуй і прости”, «Казки старого Арбату», “Українська вендета” та ін.  

.


qra ydt xie noq ocx dze djn yhq auu uuw xre wzs xts loo kwr bty ipx isl hsd ygm qqa duq myn yqx puh bve wdf qia edo adb iyj qrx eff iir dli oty doo kpr pmv sux omg fpn
lni sik wnj mkx waj pdb uep hyi req yde fqh pyo gys cre bly kqj pbp fuv eka oov alt oqn lil ygx kwn uwf uku gik jsq nls vvd pdf tiu clb idb fgs ddl hxw mhp ybt dcp rsd
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-22 05:31 , Processed in 0.062839 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表