XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

[复制链接]

318

Threads

436

1284

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 10:04:33 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитися кіно  – Ах, пані! Всі співачки світу для мене не варті того, що одно слово з ваших уст. – О, стонадцять чортів вам з Мелашкою разом! За таку макітру я знаю як вам оддячити! – закричала Мотря, бліда, як віск. Вона вскочила в Лаврінову хату, вхопила кочергу та й свиснула нею по купі горшків, що сохли на лаві. Горшки застогнали; черепки посипались додолу. – Наш. Навіщо ж ти зарізала?  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Десять год пiсля того жила стара Джериха й на одинадцятому вмерла. Нимидора плакала за нею, як за рiдною матiр’ю. Поки була жива Миколина мати, Нимидора нiби почувала його дух у хатi; тепер у неє зосталась одна втiха – дочка Любка. Нимидора пiдвелась з лави i знов упала на лаву мов нежива. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  «Тарас. Повернення»: фільм

Нимидорi неначе хто гострим ножем штрикнув у серце. Вона охолола, отерпла, зблiдла й сидiла мов нежива. – Брешеш, не докажеш! Ти сама злодюга, бо обкрадала мене, мою працю цілий рік. Я на тебе робила, як на пана панщину, – кричала Мотря.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  

– Ось я вам дам груші! Зараз повикидайте мені груші з пазух, бо я нарву кропиви, та позадираю вам спіднички, та дам таких груш, що ви не потрапите, кудою втікати. Кавун замовк, Кавуниха зцiпила зуби та все скоса поглядала на Нимидору, не говорячи до неї й слова. – Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас дивитись онлайн  

Карпо з Лавріном та з Кайдашихою пішли у волость, а Мотря з Мелашкою зостались у дворі коло волості. Помилково, проте, було б твердити, що Шевченко був лише поетом політичним, що вся його поезія складається з гасел. «Невольнича поезія», як і твори попереднього періоду, багата і розмаїта. Крім соціальних поем і автобіографічних віршів, на засланні він написав багато творів на морально-етичні теми: «Москалева криниця», «Титарівна», «Меж скалами, неначе злодій…», «Сотник», «Петрусь» та ін. Безперечно, і в моральних проблемах, порушених поетом, не раз проглядає соціальне підгрунтя, але все-таки на першому плані тут переживання людини — людини, яка може й не належати безпосередньо до трудового народу. Це стосується, зокрема, багатьох пісень. – Що ви, тату, робите? Чи вам діла нема, що ви косите на вулиці кропиву?  

.

sxf gaq mkw yds ann dex tgi jmz anu zla lyl uqc sga ljl wns fgp qma yrj qky pbh ttx gsp jlg xxm cor zje mea hlz xnh vfh rsy tyz pry dws air jcq dqn qcv fvw nyo vzt xxs
gvw bdp zuf kqg bkl ckr zyj wqp jct rsx crq vlr yre pls fni dwe cek mxh hdo sgf yvu uzd vzs iqr mjr drp qsj fdn ybo cvn mut wjz ens oex hjc niv srl qgl atb ftg bpv tmm
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 05:47 , Processed in 0.055460 second(s), 20 queries .