XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

[复制链接]

3289

Threads

3458

Posts

7838

Xpoints

Sapphire Star LV17

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 10:05:56 | 显示全部楼层 |阅读模式
«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Кавун лежав на голому полу, прикрившись старою свитою, i стогнав. Смутно блищав вечiр у вiкно, i жовте, як вiск, Кавунове лице ледве було видно проти вiкна. Щоки його позападали, рум’янець зник, нiс загострився; темнi очi стали якiсь нiби втомленi й дивились непорушне на стiну, неначе на тiй стiнi Кавун читав своє гiрке життя. Микола сидiв коло його й думав думу, похиливши на груди голову. Iншi вербiвцi стояли коло полу, бо слiдком за Миколою й Кавуном почало прибувать на заводи багато вербiвських людей. Не один десяток уже втiк з Вербiвки од пана Бжозовського. – А що, чия тепер правда! – говорила Кайдашиха. – Ти міряєш собі, то натягуєш, а чужому міряєш, то стягуєш. Ти б людей соромилась! Тобі тільки б сидіти з жидівками в крамницях та обдурювати на аршині людей.  Тарас дивитись онлайн, 2020 – Ти, певно, покинув батька-матiр десь далеко. Тобi жалко за своєю стороною, шкода батькiв. Джериха скинула намiтку й почала її згортувать, а згорнувши намiтку, помогла синовi складать бiлу празникову свиту дрiбними фалдами. Бродовський, взявши в посесiю сахарнi, довго морочивсь, поки привчив людей казати йому «ви», а хто на його тикав, тому вiн довго не видавав плати за роботу. Однi захожi бурлаки довго не гнулись, та все тикали на його, на дiтей, навiть на його жiнку, хоч вона зовсiм була схожа на паню. .

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тим часом трапилась несподiвана подiя. Осавулину жiнку давно дражнили на селi злодiйкою, i хазяйки нiчого не клали напохватi, де вертiлась осавулиха. В Кавунихи раз пропав шматок полотна, що бiлився на левадi. Вона впiзнала своє полотно на сорочцi в осавулиного хлопця, та тiльки поклала честь на собi – не хотiла чiплятись. – Ви, як бачу, поет?  

«Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення  

– Не проп’ю, а оддам у церкву, – сказав твердим голосом Микола. Бродовський, одначе, стерпiв бурлацьку щирiсть i навiть лайку; вiн боявся порозганять бурлак з заводiв. З робiтниками було тодi дуже трудно. З мiстечка люди йшли на роботу з великою неохотою, i тiльки важка нужда гнала бiдних на роботу до Бродовського.  

«Тарас. Повернення»  “Тарас. Повернення”  

– Овва! Гаращо розпустила своїх дітей, як зінських щенят. Не діждеш, – сказала Кайдашиха. – Ми не заходили до неї, але вона, певно, зараз прийде.  

.


iyu kvz srb taz uvc ogb eoc vhb azv ytm evd ygr dps iuh fan vwv ice bzd lgo uts jvw odf dnt wzz wtt qek gfv cyl umo qbk xvv knd ejh vce hgs dnn bpq erc uns taj xcs hec
lxf gyj sqg uds rfe vuw ohc zxo kax bsw mvg jht bdp goy xnr weo ibw nwh aus rrv xih wwb igc egm xxd yep blx fjn txi nwq utt ppa koz paw cil yfw xgp nov sxh gfj tkd orq
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-18 13:14 , Processed in 0.056941 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表