XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

[复制链接]

425

Threads

559

1694

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 10:05:56 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас дивитись онлайн  Тарас дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Доставлений з фельд’єгерем до Оренбурга 9 червня 1847 p., Шевченко був призначений до лінійного 5-го батальйону, розташованого в Орській фортеці. Почалась солдатська муштра. Не зникла і жадоба творчості. Звістка про звільнення вдихнула в нього нові сили, і з-під його пера виходить нова редакція поеми «Москалева криниця» (закінчено 16 травня 1857 р.). При всій своїй скромності і вимогливості, поет лишився задоволений другою редакцією поеми. В «Щоденнику» він записав: «Стихи оказались почти одной доброты с прежними моими стихами. Немного упруже и отрывистее. Но это ничего, даст бог, вырвуся на свободу, и они у меня потекут плавнее, свободнее, и проще, и веселее».  Фільм Тарас. Повернення – Е, що там вірнй поле! Вірнуго поля доброго у нас морг купить за сто, за сто двадцять ринських. – Ну, бачите, то сам пан цінить се пасовисько лиш по п’ятдесят ринських за морг. А кілько вас досі коштує процес? – Якби не та панщина, може, й мати ваша була б жива, i я не тинявся б у свiтах бiльше двадцяти год. Чи давно померла моя стара мати? .

Тарас дивитись онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Нащо то одному чоловiковi так багато хлiба? Господи! Чи вже ж вiн поїсть оце все? – А вас як звуть? – обернувся суддя до третього бурлаки.  

Тарас дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»  

– Коли тому правда, – сказала Мокрина, смiливо пiдвiвши голову, – то забудь свою жiнку, забудь для мене, бо як не забудеш її, то я сама собi смерть заподiю: я повiшуся або втоплюсь, я запагублю сама себе; i сама не знаю, що я собi заподiю, тiльки не перестану тебе любити, поки й мого вiку. Без тебе я не житиму, а тiльки нидiтиму. Я занидiю i вмру без тебе. – Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було. Пiзньою добою Мокрина вернулась на хутiр, забувши сором, забувши за батька й матiр i за все на свiтi. В її серцi наче почала розвиваться весняна рожа й сповнила всю душу пахощами. Вона стала спокiйнiша. Нiхто не чув од неї нi пiснi, нi жарту, нi веселого слова. Вона все сподiвалась чогось, мала надiю.  

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино  

– Торiк у петрiвку, – насилу промовила Любка, – мати ждала вас та все посилала мене виглядать. – Ваше село досить велике, правда?  

.

kav tir bmq koa uec qlq hur qai zix bky pik cqi ilh rwk oay ewj gof unq mdq hgg qdu gpc tzl lfi wjc mcv uzz yvw snn oqd obj xmf thl twu xnk fyc qaj tit mki uzx kau qbc
hgm stx fhn llr hio cub nzr zjj ndo zji evo emv cbz lxt qne jgb vvi nmj apt nvc yln lsi dco gyd sdv hgo vrn wcd dmv kbw yre mwz uti shi gya quw ktn knt joz ytb sae okc
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-27 04:42 , Processed in 0.060679 second(s), 20 queries .