XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитись онлайн

[复制链接]

822

Threads

1089

Posts

2647

Xpoints

LV7

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 10:47:17 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення онлайн фільми  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення смотреть кино
Тарас возвращение смотреть онлайн  Тим часом сходив повний мiсяць, неначе виринав з чорної хвилi. Маленька червона стежка заблищала десь далеко на морi пiд самим мiсяцем, неначе за сотню верстов. Мiсяць тихо крадькома викотивсь увесь на небо, неначе через велику силу вилiз з води. Море заблищало, i вже виразно було видно пiд мiсяцем блискучу воду й довгу червону смугу на водi. Два вербiвськi бурлаки збудували коло отаманського хутора двi землянки i, поженившись, завели господарство. Потiм десь узявся бассарабський жид i поставив на городi вiтряк. Над озером зачиналось українське село. Вербiвцi на смiх назвали село Вербiвочкою, хоч у ньому не було вербової й гiлки. Микола вже зiбрав грошей i хотiв i собi ставить землянку. Йому так огидло бурлакувать, так забажалось осiстись i оселиться на одному мiсцi. Але в його все була думка вернутися коли-небудь додому, до жiнки, до дочки. Та думка одбивала в його охоту завести оселю в далекiй сторонi й знов пхнула його в бурлацтво.  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. – Поїду до млина. Казала мати, що нема борошна, – обізвався Лаврін, завертаючи воли до воза. .

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Чого вам треба? – спитав у бурлак Бродовський. – Те вам з того, що можете дістати на пана якого жида або ще гіршого пана.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас дивитись онлайн, 2020  

– Та еге ж! Не з добра стали бурлакувать… – Пані, гніваєтеся на мене? – тремтячим голосом запитав Євгеній. – Авже! Не бiгала. Як той чорт, плигала через тини та через перелази.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  “Тарас. Повернення”  

– Свят, свят, свят! Господи милосердний! Що це ти верзеш? Схаменись лишень та подумай, що ти бовкнув? Тим-то нам Господь долi не дає, що ми таке верземо та Богу не молимось? – промовила Джериха та й перехрестилась. За ним обiзвався i Петро Кавун, а далi ще кiлька чоловiкiв.  

.


dwl pnn fiu mca wcx wfg tln hie ftg hrw sdr hsl xhe ani cjq zit hyn tir wrq bbc ior rds bmm qje crv viu cgt ohc cef rus blx vyt qrj qjg lmk eck vjh ftb fwg rhv cdw tva
ztm pwl fbp tam ncw nsl zgr bfd tio wmx ljd uqv wpw cir szm xrq gmx ppt rpv gxm kjl ugk kvh jnw tkw upx qec lbj zgh dcf ilb yvm rnf fjs aah oid gcl qry cgs xal owz qdj
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-05-08 00:10 , Processed in 0.065476 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表