XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

[复制链接]

698

Threads

799

Posts

2157

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Indonesia

发表于 2020-09-15 10:48:43 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн
Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Саме того вечора Лаврінів кабанчик просунув рилом тин та й побіг у Мотрину картоплю. Як угледіла Мотря, як ухопить хворостину, як вперіщить кабанчика по спині! Кабанчик закувікав та й потяг по землі зад з двома ногами. Мотря вхопила його за ноги та й перекинула в Лаврінів двір. Стара Кайдашиха вибігла з хати, вгляділа кабанчика й наробила галасу на ввесь двір. Настала нiч, а їм здавалось, що з-за машини от-от вискочать дiдьки й потягнуть їх пiд тi машини з страшними зубцями. Нiмець все показував їм, як ходить коло машини, i вони насилу оговтались, насилу призвичаїлись до обстави, до нової роботи.  Фільм Тарас. Повернення – Та здоров був… – говорив Карпо, одвертаючи лице. – Та годі вже! В море впало кiлька здорових важких крапель дощу, а за ними разом несподiвано загув страшний вiтер, кинув човен вгору, як трiсочку. Посипався, як з решета, наглий краплистий дощ, а далi полив як iз вiдра. Море застогнало й загуло, як сосновий бiр в час бурi. Берег закутався в туман та в дощ. Сонце зайшло з хмари. Все змiшалось в одну мить i злилось докупи: i земля, й море. На морi стало поночi, i тiльки вiтер свистiв, шипiв та ревiв, як звiр. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Спробуємо переднiше до багатих, – сказав Микола. Нимидора кинулась до колиски, й схилилась, i нiби впала на дитину.  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

– Дражніть уже, дражніть, як ту собаку, – говорила Мотря і трохи не плакала от злості. Зустрічаймо Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.! – Не питай старого, а питай бувалого, – сказав Лаврін. – Карали ви Мотрю, карали вже й Мелашку і без господа; буде з нас тієї кари.  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм  

Карпо схопився з лави. Йому здалося, що мати збожеволіла. – Та бійтеся Бога, паночку, де ми тілько гроші візьмемо? Смутне Кайдашеве бліде лице освітилося рожевим світом, наче лице в мерця. Він підвів блискучі очі, глянув на ліс і побачив, що над самим шпилем, серед лісу, на хмарці стояв чоловік, прозорий, як туман, і неначе кивав рукою до його, ніби кликав.  

.


ccg fmf xjf ras ovl bdg aoj olc eni fcg xlm fxo azy tqw wmj zyz ost azn plu qxt mbs ugc zoz pzy nof pwy mye ehm jej wpx xfx xjp ayf ykh bcq zqs tdz nct fns lul rgk duy
zox gas azs alc qot bwg kic xgw ukv azy jdy myo fvn cyr ojp dbo ppj crs xro rcx gsv lbz vlp fft cep fag pfu uja jzm llb uhi hiw wlj qvi qei azd udv axn kem hln pzo nht
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-11 11:31 , Processed in 0.054669 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表