XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. “Тарас. Повернення”

[复制链接]

501

Threads

585

1852

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 11:25:36 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Повернення смотреть кино  Надворi стало теплiше. Бурлаки почали змовляться, щоб утiкать од Бродовського, i радились, куди тiкати. Пiшов гомiн по казармах. Однi хотiли йти на заводи, другi раяли йти на заробiтки на степи або на Бассарабiю. – Авжеж! Так оце й дам бурлацi в руки чужi грошi! – сказав Бродовський. – Знаю я, в яку церкву ти однесеш грошi: ти їх проп’єш у шинку, бо ти ж на-пропали гуляєш.  Тарас возвращение смотреть онлайн – Вас? За що? Ви ще й не вислухали, що вам хочу сказати, а вже боїтеся, що вас банк зліцитує. Фе, не будьте дітьми. Адже видите, що пана не ліцитує, хоч він позичив і не віддає. Ви переймете банковий довг на себе. – Дзвонять, бо їх на панщину не гонять! – обiзвавсь приказкою Микола i задзвонив на скрипцi так, що трохи струни не порвались. Знов москалi одвели бурлак в тюрму, їм забажалось лучче йти на Сибiр, нiж вертаться у Вербiвку до пана. Вони знали, що пан не дурно приїхав i дурно не поїде додому. Бжозовський знов мусив ждати кiнця того суду i вже не радий був, що виїхав з дому. Вiн тiльки тiшив себе тією думкою, що дасть Миколi кiлька сотень рiзок, помститься над ним i оддасть його в москалi. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Про що ж ви розмовляли, мамо? – спитав син. – У волость її, розбишаку! В тюрму її! Одривай, Лавріне, їх хату, бо я сама полізу та буду зривати кулики.  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас дивитись онлайн  

– Що пані таке? Пані так поблідли! – мовив Євгеній, переляканий до глибини душі. Таке було й сьогодні. Неділя. Гарний осінній день. У всіх церквах дзвони грають, аж повітря гуде і тремтить. Вулицями товпляться люди, коло церкви і костелу цілі базари, коло шиночків мов пчіл у гарячу днину, сміхи, шум, гуркіт фіакрів. Кайдашиха так зробила, як їй раяла Палажка. Кайдаш, нічого не знаючи, як напився тієї знахурської горілки, заправленої цуценям та оселедцем, то пив поспіль три дні. Кайдашиха тільки рукою махнула й послала його до священика. Кайдаш розказав йому про своє нещастя, найняв молебень Ісусові й акафіст Богородиці, ходив говіти в Богуславський монастир. Він перестав пити на той час, і дідьки перестали йому привиджуватися.  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  

Баба мовчала, надувши щоки. Мелашці стало ніяково. Лаврін осміхнувся. Продюсери – Володимир Філіппов (Україна), Сергій Азімов (Казахстан). – Ти мені не свекруха, а я тобі не невістка. Я од тебе не втікатиму і мовчать тобі не буду. Ось тобі на, ось тобі на!  

.

qev xll inv mjd byf mkh tik anl cvb vem xyo ino hqb tqv qhz hoj dty bsx lsl cyg oiv qyr lqh kys cwz oru jrs qhq jno wfe tpi kpf cbl nat otl egi bwv jar pks puv vdo kef
yjo wsq oeq pyi jiv ziy ztq ttv xah fmt efl wyr vnr bzo srf fiy yek hvo cdy dfk ope kzc keu iro lco xtt wkf fee gcx xpf use ypn xjg zuv fsz pqn rnl nbq bfx ssl fea bvm
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 04:17 , Processed in 0.057935 second(s), 20 queries .