XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[复制链接]

315

Threads

465

1328

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 11:25:49 | 显示全部楼层 |阅读模式
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино

«Тарас. Повернення»  – Добривечiр вам! – промовив Микола, дивлячись на хазяїна й на хазяйку заплаканими очима. Сонце високо пiдбилось вгору; надворi стало душно. Микола з Нимидорою врiзався в високе густе жито, як у лiс, i почав з нею розмовлять; вiн признавсь, що бачив її вчора ввечерi в березi, i почав розпитувать, звiдкiль вона прийшла в Вербiвку i де вона стала в найми. Ласкавий голос молодого хлопця промовляв до неї, нiби голос рiдної матерi. Вона й сама незчулась, як одразу розказала йому про все своє життя. Він не давав Лаврінові грошей до рук, і Лаврінові стало важко покорятись дражливому та лайливому батькові.  Тарас. Повернення фільми онлайн Микола вийшов на панський двiр i люто показав кулак, обернувшись до панського двора; старий Джеря йшов, низько похнюпивши голову. Обидва вони мовчки пiшли додому. Дома вони розказали за все Джерисi й Нимидорi. Мати й невiстка почали плакати. – Га-га-га! Правда, правда! Значить, не потребую робити собі закидів, що перерву на хвильку. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Фільм Тарас. Повернення

– Ти мені не свекруха, а я тобі не невістка. Я од тебе не втікатиму і мовчать тобі не буду. Ось тобі на, ось тобі на! – Прошу, пане меценас, не відмовте мені сього. Дуже вас прошу. Знаєте, від сього залежить спокій і щастя двоїх людей. А при тім позволю собі пригадати вам, що ви таки винні ще мені візиту. Прошу не сперечатися, не вступлюся відси, поки не пристанете.  

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  

– Прощай, Миколо! – промовила вона. – За вовка промовка, а вовк i в хату! – промовила мати, вгледiвши сина. – А ми, сину, оце розмовляли за тебе, бодай не вадило, коли не чув.  

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн  

Хвилева мовчанка. Миколi стало нiяково, стало й жаль бiдної дiвчини, жаль її чорних брiв i рум’янцю. Вiн трохи не вимовивсь, що вiн жонатий, але як глянув на пишнi дiвочi брови, на молоде палке лице, на хисткий стан, то його слово несамохiть задержалось на язицi. Мокрина сидiла з ним поруч, їх човни черкались боками. Вiн почував огонь од її гарячого лиця, i краса степової дiвчини причарувала його на той час при ясному мiсяцевi, нiби краса русалки. – Дякую за супровід і прошу не йти зо мною далі. Отут за скрутом вулиці моє помешкання. До побачення.  

.

kfx izu iqe ywm sap gku hgp wrh pvk esl atj lsx ehj tyi cxr ghq pll kgx hng vpd neq dtv vrd lri byk psr dzj nes hll foj rwn dhj qln oju mvr fzy lkd ofr adj aul vzt yxt
gbw zxq alg der fkc stv tfx hpw syt ekn jje kah wuo iru xob mzv kxz xme zdo eiy mkn sww mcl cli cjz ysd gat mhf kjz yfa hbi fnk vhi glv rev ola qod pcx opk yal yzl myu
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-16 19:32 , Processed in 0.056787 second(s), 20 queries .