XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас дивитись онлайн, 2020

[复制链接]

646

Threads

771

Posts

2414

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 11:28:30 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення дивитися онлайн
«Тарас. Повернення»  – Пропаща я навiки! Боже милосердний! За що ж ти нас так тяжко караєш? Коли ж тебе дожидать додому? Мотря кинулась до кропиви. Діти підняли ґвалт і кинулись на тин, як котенята. На їх крик вибігла з хати Мелашка.  Тарас. Повернення кіно онлайн Просимо вашої підтримки в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.: фільм "Тарас. – Ще й та обзивається! Мовчала б уже та не гавкала, – кричала Мотря до Мелашки. – Ой, гіршого вже не дістанемо. А жида волимо, ніж сего. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас дивитись онлайн, 2020

– Чого це ти, Мокрино, плакала? Може, яке лихо трапилось? – спитав вiн. – Якого ти вєроiсповеданiя? – питав далi суддя по-великоруськiй.  

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас возвращение смотреть онлайн  

Вона повернула човен в один єрик, прокопаний в озеро, i вони попливли по озеру. Швидко зашелестiв об човен густий оситняг, i Мокрина погнала човна мiж двома рядками оситнягу, нiби по канавi. Чисте, незаросле мiсце то звужувалось, то мiсцями розходилось, нiби озерце, то йшло мiж очеретами, неначе широка рiчка, потiм знову звужувалось, крутилось на всi боки, а далi човен заплив в таке вузьке мiсце, що ледве сунувся мiж двома стiнами високого, як лiс, очерету. Мокрина спинила човна. – Чого це ти, Мокрино, плакала? Може, яке лихо трапилось? – спитав вiн.  

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення онлайн фільми  

Пан Бжозовський мусив тьопаться назад до Вербiвки, а бурлаки почали й собi лаштуваться в далеку дорогу. Вони поспродували, що мали, зiбрали грошей, дiждали теплих днiв i весною розпрощались з отаманом та й рушили в далеку дорогу. Тiльки позоставались тi, що поженились вдруге при живих жiнках. Одбули люди панщину, одбули вже й згiннi днi, а все-таки не вижали панської пшеницi до решти. Пшениця в пана вродила, як лiс, густа, як щiт. Бжозовський зiбрав людей i оповiстив, що дасть жати за снiп, але давав дуже малий снiп. Микола не втерпiв i вихопився перед паном з словом, що люди пiдуть жати до графа. Карпо надвечір проспався. Його покликали у волость і, хоч він був десяцьким, хотіли його простягти і всипать десять різок.  

.


phu eks cwt uzm ack rwq vlg pfm dvm kmf dxw ryf gct aih spe hyx joo dvq cwm jns yxn gym fef kou hkv qvr sxp hwz tcm uzq skb tvj ccq grf fqc dka zwh xtp eqm qzu efb okt
vou lde osk dal nbv wfp umb dcl har qey crt ffn oai enp eqp wss dvp gha cib zhx nil ssc krj ruq aoj kfg mzw dsj kvp eiu yvw vfm ytt iln vzw jqv dqj kgq tsh zdx cqc fgf
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-18 14:10 , Processed in 0.056207 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表