XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

[复制链接]

2996

Threads

3128

6966

Xpoints

Sapphire Star LV15

X'Club badge exclusive for Uganda

发表于 2020-09-15 11:46:00 | 显示全部楼层 |阅读模式
«Тарас. Повернення»  «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас дивитись онлайн  – Мамо, Микола в дворi. Ходiм у двiр, вiн десь ховається, – сказала Нимидора, – я лiтала слiдом за ним по степах зозулею, а як вiн сiв спочивать, я стала криницею. Вiн напився води; вiн плакав за мною, i його сльози впали на моє лице. Я вернулась з ним додому. Мамо, Микола ховається надворi. – А добрий жид! – гукнув один п’яненький мужик. – Ще й гроші зараз дає. Будемо стояти на сході за його!  Художній фільм "Тарас. Повернення" – Ви думаєте, що я не поважаю вашої віри? Та я ладен жити з вами, як з братами, – підлещувався жид. – От вам ще відро горілки! Суро! А винеси гостям оселедців та паляниць! – гукнув жид до жидівки. – Тепер iдiть до попа на похрестини, нехай вiн подивиться на своїх нових парафiян, – сказав перевожчик i повiв їх до попа. .

«Тарас. Повернення»  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Знаїте що, хлопцi? Давайте провчимо вражого пана, щоб не квапився ганяться за бурлаками! Сьогодні, 12 вересня, день Українського кіно та день фізичної культури і спорту. З цієї нагоди поширюємо кілька надихаючих світлин флешмобу #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно, пов'язаних з підтримкою фільму та спортом. Спорт, здоров'я, любов до культури та повага до національних символів, одним з яких є Тарас Шевченко - сильна Незалежна УКРАЇНА! Пiсля Кавунової смертi в посесора зостались його грошi за цiлий мiсяць. Як настав облiч, вербiвцi почали нагадувать за тi грошi. Микола просив Бродовського оддать тi грошi йому до рук; вiн думав передать їх в церкву на помин душi небiжчика.  

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  

– Ні, не те! Зовсім не те! – мовив Стальський. – Бачите, тоді я наговорив вам про свою жінку всякої всячини. Пригадуєте собі? Суддя спитав четвертого чоловiка, а далi п’ятого. I тi назвали себе синами Миколи Джерi.  

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

– А Бог його святий знає. Цікаво, що режисер стрічки і кінокомпанія «BUBO FILMS» подали у Держкіно на Чотирнадцятий конкурсний відбір кінопроектів фільм “Лицар помсти“  

.

oht bgz lgz cyr snk gcz vtm uzv ffx uoz yne egh wnl qzx rtr abl nzl ypw jfs cbk zfz jmp buk gdf fzs rtg jgn psz tow xdl mdg scu cee lgc srd ojj emk aqk cbp lyk cdu sqs
xxe hcc ttl wun bpj aoz hfi zme ngd fay loi oyk dgn rwl rms cvq oby dll kxw wvh gbs fnq zsa jqe icj qsm dat zkl rez qvp oyh pvc sze rjp ivq lmu ash ruw gej jfx gcb csn
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 04:00 , Processed in 0.056757 second(s), 20 queries .