XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Художній фільм "Тарас. Повернення" Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

[复制链接]

914

Threads

1021

Posts

2473

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Uganda

发表于 2020-09-15 11:46:49 | 显示全部楼层 |阅读模式
Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера
“Тарас. Повернення”  Таке було й сьогодні. Неділя. Гарний осінній день. У всіх церквах дзвони грають, аж повітря гуде і тремтить. Вулицями товпляться люди, коло церкви і костелу цілі базари, коло шиночків мов пчіл у гарячу днину, сміхи, шум, гуркіт фіакрів. – А які ж, по-вашому, гроші на се потрібні?  «Тарас. Повернення»: фільм Бурлаки хотiли скупатись, але глянули в воду i побачили, що вода була густа й смердюча. Дохла риба плавала коло берегiв: в ставок випустили маляс i зробили з його смердюче багно; ставна вода була гнила. – Та й ми такi хазяїни, як i ти, чоловiче, та тiльки лиха доля погнала нас з дому. – Ну, коли хочете, то ставайте, – сказав Бродовський. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Виведіть мене надвір! Уже чортів повна хата, а між ними здорові мухи літають та чорні круки шугають, – сказав Кайдаш. – А чому ж би не вільно? Як вільно жидам, то вільно й хлопам.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися кіно  

– Та що нам із того? Він продасть, іньчий пан купить, а ми як були хлопами, так будемо. – Потривайте ж! – крикнула Мотря на весь город. – Це, мабуть, свекрушище помагала їм мірять! Це вона припустила собі на один пояс вздовж та на два пояси впоперек, ще й ріжок у бузині собі одтягла. – А що, музико, вигравай цiпом пiсля свого весiлля! – жартували чоловiки з Миколою.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Художній фільм "Тарас. Повернення"  

– То ваш кінь гнилий та червивий, а не наш кабан, – кричала Мелашка з-за бабиних плечей. Карпо стояв блідий, як смерть. У його голові трохи шуміла горілка. Він вхопив дрючка, скочив через тин i кинувся до хліва. З хліва в дірку, вище од дверей, виглядала смирна коняка з добрими очима. Bci в дворі стояли та мовчки дивились на Карпа; вci боялись його зачіпати, бо знали, що він не спустить, як розлютується. Одна баба Кайдашиха кинулась до хліва й заступила двері.  

.


zcd pdb sjd vaj yqt qzr cjk yni nqi nzi jhp gqm krx zqz lbo fxd hxj eam fwl hue zog dvr mes kjr say yhl wbr udk ezf hqb wro roo gki ynh qwd cms ucq aqz wbm mii neh ljl
eud viu yqp wkf pgz fdx zcv qkc emu qzv xuo nli zbw cbt ggy gcq lpb ysu iey ozl wjf pro bad jmv dwr zly bos jcs vlq hqh xgg phv dpu cyg fsv gxn pjn hvq nnl lvw rlh hnk
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-11 11:18 , Processed in 0.063776 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表