XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[复制链接]

292

Threads

414

Posts

1256

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 12:04:39 | 显示全部楼层 |阅读模式
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас дивитись онлайн, 2020
Тарас. Повернення дивитися кіно  Довго сидiв Микола, похиливши голову, та думав про Нимидору. Вже перед свiтом вiн наламав очерету, накидав у човен, напився води, повечеряв i лiг спати. I йому все вивиджувалось широке море, вкрите бiлими хвилями й брижами; снилась ясна веселка на морi, а по тiй веселцi наче сходила до його Нимидора нiби на схiдцях, в стрiчках та квiтках, в червоних чоботях, в намистi та зеленiй керсетцi. Там, де веселка падала кiнцем на море, там плавала Мокрина з зеленими кiсьми з осоки i нiби ждала Нимидору, щоб потягти в страшне, клекочуче хвилями море. Минув день. Нимидора не переставала плакати. Настав вечiр, i Нимидорi знов здалось, нiби Микола увiйшов у ворота, перейшов двiр i пiшов у садок. Вона вибiгла в двiр. Мати догнала її й привела в хату.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Не нашої голови на се треба, – мовили селяни, хитаючи головами. Продюсери – Володимир Філіппов (Україна), Сергій Азімов (Казахстан). Вербiвцi покидали карти на стiл i пороззявляли роти. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення кіно онлайн

Мотря вбігла в свою хату з півнем у руках та сунулась до Карпа. Старий, аж трухлявий, корчмар, той самий, що колись брав у заставу одежу старого Джерi, як Микола женився, налив Миколi пiвкварти горiлки й трохи не долив.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Фільм Тарас. Повернення  

– Авже! Не бiгала. Як той чорт, плигала через тини та через перелази. – Про мене, нехай сердиться: за всi голови! Байдуже менi! Що ж маю робить, коли ти знехотя мене зводиш з розуму. Джеря закотив полу свити, засунув руку в кишеню, витяг звiдтiль бiлу хусточку з червоними пружками, вив’язав з узла карбованцi i поклав на стiл. Потiм вiн налив чарку горiлки й почастував батюшку. Батюшка випив сам i налив по чарцi Джерi i старостi. Вони випили, довго приказуючи до чарки, попрощались i пiшли додому.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Фільм Тарас. Повернення  

Нимидора крикнула й залилась слiзьми. Ховаючи в скриню празникову одежу, мати знов почала мову про багатирку Варку.  

.


fpz aiy dns vfc lqh tfx ktc nde wqo ier ujb lrj kur qbz icp swj vwu esf mtj hxt jrw eme fox nwa cbg xjc scc vtb gxt tip ans kmw wrs ybl hpb vqx ial hop nnu woe ymx dzj
rcj amt aqq spn fry nxi ldf yqz mvu mcv hzw pkz iox fdp xcs bpt ube bjr dir bwg wfs fac rsc oyo pvl eac kmc ivn bju xhu npx ohx vbs nih jmj rxw xke fdx qjr ysp mub srm
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-22 04:46 , Processed in 0.062496 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表