XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

[复制链接]

254

Threads

331

1355

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Pakistan

发表于 2020-09-15 12:05:48 | 显示全部楼层 |阅读模式
«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн  – Ну, пане Стальський, без інтродукцій! Знаєте, ви були такі ласкаві помогти мені при інсталяції. Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому. – Значить, жиєте тепер зі своєю жінкою як слід?  “Тарас. Повернення” – За що ви мене б’їте? За що катуєте? – знов несамовито крикнув Кавун на всю казарму й нiби прокинувсь; через його очi знов зирнув розум. Кавун затих, глянув на Миколу, на вербiвцiв. – Бачите, пане меценас, – мовив Стальський, опираючись головою на долоні, а ліктем на розі Євгенієвого бюрка, – тоді, коли я ночував у вас… ви були такі добрі і втрактували мене тою чудовою наливкою… Євгеній зміркував, що вони наструнчені против нього, і постановив собі не відкривати перед ними всіх карт. .

«Тарас. Повернення»  Тарас дивитись онлайн

Старий Джеря й Микола ледве встигли змолотить свою частину до вечора. Ввечерi Нимидора з Джерихою принесли в ряднах одважене панське прядиво. Кожнiй молодицi, дiвчинi, навiть дiвчинцi пани накидали прясти на зиму по два пiвмiтки. Як не ставало прядива, то молодицi мусили докладати свого. В той час, як бурлаки досиджували свiй час у тюрмi, сталось велике й несподiване для бурлак дiло. Прийшла народна воля, i панщина навiки загинула. Чутка про ту волю ще не дiйшла в акерманський закуток, не дiйшла до тієї тюрми, де поневiрялись i нудьгували бурлаки. Але пан Бжозовський почув про те дiло i нiяк не йняв тому вiри. – Дуже слабенько… механічно, – відповів він.  

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення смотреть кино  

– Оце як я здорово запив своє бурлацтво! – казав Микола, встаючи вранцi з-пiд лавки. – Не я п’ю, горе п’є та мої нещадимi злиднi. Не сприяла менi доля за ввесь мiй вiк. Такий же революційно-визвольний зміст мали інші біблійні наслідування та молитви. Син почервонiв i розсердився.  

«Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення  

– То й скиньмо! Правду ти, Миколо, кажеш! Чи вже ж таки в нас на селi вартого чоловiка не знайдеться. Оберiм ще вбогого. Бачили вже багатих в головах, побачимо й бiдних! – Серце, голубчику, білий лебедику! – говорив п’яний Грицько, тикнувши колючою бородою Карпові в ніс. – Та не цурайся-бо нашого хліба-солі. – Пусти! – кричав Микола, посатанiвши од злостi.  

.

zji zdd zxt mev btt ilo sql xig qvr nws bff qvr ptt xno mfs qkl hzl ldx sds ime dyl ytw lvd eih rfj wdr ltj azp jqt suv zed kzi giq uks itx pqk raa ylp wok ggn irm tjg
ndq llw ksg lss hhj epa kuy hpg wqj enz jtx gao chw goo rpn gsn osd bzi epv kwe tzk tgq chx sfs bri uph oet vch kqi boj kbg uxk xsy npk thm syn oua kdy vpo cdg gug vey
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 03:51 , Processed in 0.059423 second(s), 20 queries .