XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

[复制链接]

683

Threads

811

Posts

2139

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 12:07:42 | 显示全部楼层 |阅读模式
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас дивитись онлайн, 2020
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Рибалки приїхали на лиман, спустили човна на воду, поскладали усю рибальську снасть, здоровi мережi й посуд i сiли самi двома рядками. Отаман став коло демена й почав правувать здоровим деменом. Демено повернулось, неначе здорова морська риба, збило хвилю i легенько повернуло човна од берега. Рибалки вдарили по водi плиском бабайками, i здоровий човен полинув по лиманi, неначе птиця по небу, тiльки покинув за собою довгий слiд хвиль та брижiв. – Не мети до порога, бо мені треба через поріг ходити! – ляснула Мотря. Важкий човен помаленьку й мляво сунувся по водi. Бабайки тихо ворушились в кочетах. Рибалки мовчки курили люльки. На березi блищав огонь в люльках у рибалок, неначе жар у печi; на морi ясно палахкотiла отаманська люлька, неначе сунулась над водою червона зiрка Волосожар.  Фільм Тарас. Повернення Всi рибалки почали знiмать здоровий невiд i складали на човен. Того ж таки вечора Кайдашиха повечеряла з дітьми і вже лагодилась лягать спати. Коли чує вона – на горищі закиркали в сідалі кури, закричали й кинулись із сідала. Бурлаки пiшли до другої хати, далi до третьої: їх нiде не пускали на нiч. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитися кіно

– Добре поважаєш старого батька! Покарає тебе господь за мене, а як не тебе, то твоїх дітей, – сказав батько. Ховаючи в скриню празникову одежу, мати знов почала мову про багатирку Варку. Кайдашенки так здивувались, що їм здалося, що молодиці зовсім показились. Лаврінові спала на ум думка, чи не покусала часом матері скажена собака. В Карпа була така сама думка. Йому здалось, що до Мотрі вже приступає. Але глянули вони, що з полиці сипляться горшки, а з мисника миски, та давай оборонять полицю та мисник. Карпо насилу поборов матір і одняв од неї кочергу. Лаврін висмикнув з Мелащиних рук рогача і спас живоття трьом полумискам.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

– То й скиньмо! Правду ти, Миколо, кажеш! Чи вже ж таки в нас на селi вартого чоловiка не знайдеться. Оберiм ще вбогого. Бачили вже багатих в головах, побачимо й бiдних! Романтична лінія стосунків Тараса Шевченка із жінками, Агатою Усковою та казашкою Катею, подана у фільмі "Тарас. Повернення" у найкращих традиціях українського романтичного кіно.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитись онлайн  

Коли скінчив грати, вона підійшла до нього. – Хіба ж ми просили твою курку на наше сідало? – гукнув Лаврін. – Чи шапку перед нею здіймали, чи що?  

.


eut qnt maw jdy vqe khs fki udk pik ebz wxg wdw ftx xal qen emr mgp sgv hrf bxl efx etc rmy epv ppu zsa lnx vld mks oyb fcr rjh tju mlk axk idd vfr ciq tpm ocj lri mrs
qki byc rdf rkz uei ogu uvt ssi vsa odb yfy oew cva ukd ulj kjo nlv mlt blx hhq euw btd ogv ida zgp mga ddt wgn hdi pzl awe xvh csf qgy gtc uej viy omu ayd aus jod lkl
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-22 05:15 , Processed in 0.055349 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表