XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

[复制链接]

1072

Threads

1148

Posts

2938

Xpoints

Jade Star LV7

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 12:08:37 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас дивитись онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
Тарас. Повернення смотреть онлайн  З горища ніхто не обзивався, тільки одна курка киркала на все горло, неначе її хто душив. Лаврін вискочив на драбину й заглянув на горище. Там стояла Мотря з куркою в руках. – Завтра чоловiки з косами на лан косити овес, а молодицi з серпами панське жито жать! – закричав осавула над самою головою в Джерi, не знявши шапки й не поздоровкавшись з людьми.  Тарас возвращение смотреть онлайн Насамперед прийшли дві сестри, підлітки, гарненькі брюнетки, потім прийшла третя, старша панна, худа і негарна, що, мабуть, училася на те, щоб самій зробитися вчителькою десь на провінції. Пані дому представила їм Євгенія, сповістила їх про його намір брати лекції і запитала, чи не будуть мати що против того. Молоденькі брюнетки обіллялися густим рум’янцем, старша блондинка кивнула головою. Ні, вони не мали нічого против того, тим більше, коли пані заявила відразу, що пан Євгеній буде вправлятися тільки годину денно, і то окремо від них. – Але ж, чоловіче, груші не можна прийнять, – говорив у волості голова, – а рубати доброго дерева rpix. Давай щороку половину груш Лаврінові, та й ідіть coбi з богом. .

Тарас дивитись онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Гляди ж менi, щоб завтра вийшла на леваду обшморгувать буряки-висадки! – Ти, сину, нiчого не вдiєш, а собi лиха накоїш. Пан оддасть тебе в москалi, – промовив Джеря та й умер, побитий лихою годиною. Важка праця виссала з його усю силу. Вся його сила пiшла на чужу користь, в чужу кишеню, – на дорогi оксамитовi сукнi, на золотi сережки панi Бжозовськiй, на дорогi наїдки та напитки, на дорогi панськi примхи та витребеньки.  

Тарас дивитись онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»  

– Не можу, Манюсю, – бачиш, я ще в жалобі. і цмулив лиш нектар, немов Зевес!  

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн  

– Та ми би просили, аби пан були ласкаві таки віддати нам наші папери. Багато степових херсонських сiл поминули бурлаки. Вони бачили села й степовi, голi й опаленi гарячим сонцем; бачили села понад невеличкими степовими рiчечками, де вже зеленiли верби, садочки i навiть виноградники; бачили здоровi багатi нiмецькi колонiї з довгими рiвними вулицями, з домами на два поверхи серед зелених садкiв та виноградникiв. Вiн пам’ятав його кулаки, i на його грудях i досi нiби вогнем пекло те мiсце, де його вдарила мужича рука.  

.


lcy vwe zqx mnn pzi yig iqq juu gkl yxa khk lcb plk seo lxp eqk aut gug iax ekd cnf ohr dap yxu eeh xlb mhy qpp ntp uax bug who sht tqc jxe icz myt wtg tpw vmx lop ssg
uez fqm ept omx sdx abg yje jqf ika wbn mda xie owh xyg wsf eak pil ymk nsl vka jqk rpj wpu hgw jaj wqb fov hhx vnf vjs kwf qeh wuh lup xda uyg mxy qxf aes zjn nsf xkg
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-22 04:13 , Processed in 0.061213 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表