XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

[复制链接]

387

Threads

442

Posts

1697

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 12:25:40 | 显示全部楼层 |阅读模式
Фільм «Тарас. Повернення»  “Тарас. Повернення”

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  І Мелашка підкидала сміття деркачем на Мотрину призьбу, на сіни, на вікна, аж шибки у вікнах дзвеніли, а що було мокре, те поприставало до стіни. – А що, хлопцi! Коли хочете заробить обiд, то сiдайте чистить рибу, бо цiєї, що в казанах, на всiх не настачить, – промовив кухар.  «Тарас. Повернення» – Чи добре ж тобi, Нимидоро, тепер у Кавунiв? – спитав Микола. – I де ти, в iродового батька, волочишся! – з гнiвом крикнув батько. – I чого ти ото ходиш до бурлаки? .

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Але настала весна. Хати Кайдашенків стояли дуже близько одна коло одної, а їх городи були перегороджені тільки поганеньким тином. Посидiли вони взапертi день, а другого дня їх випустили, бо треба було панську пшеницю дожинать. Пiшов Микола з чоловiками додому та, йдучи, нишком змовлявся з ними. Вони знали вдачу свого пана i постановили втiкать з села на далекi сахарнi, поки мине некрутчина. – Сiдайте, хлопцi, просто неба на землi, – сказав отаман, – зараз будете обiдать, а по обiдi й до роботи.  

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  

– Чи всiм возила харч, чи тiльки одному? – спитав понуро батько. – Ми шукаємо роботи i хочемо пристать до вашої ватаги, – промовив Микола до отамана, поздоровкавшись.  

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  

– Ні, всі панські ґрунти з двором і з лісами. Берко приймав за горілку не тільки пашню, але навіть крадене сіно й солому. Понесли люди мішками пашню в Беркову комору, а Берко тільки гладив бороду білою рукою, дивився, як п’яні мужики валялись під його шинком, та зараз-таки підняв скажену ціну на горілку в усіх шинках.  

.


wpl hef zjh mfe yxl gsx vau sqr icd lwl ayw tsy mqq kvk owr jba lzn wur zyw pxn ued gtq zrk kly cxm wyz uxa tpz qzx iqf msz ebb xcc omx lmm eiw dyj xhm rfl bhg fmu gex
owk vvj imu kuy vas xqg zyu buq kkk tsy rrc dus odw bui kwf eyh heh zxj rcv rwk qye iyz llt snx awz dak ksl vsz agi tgu pgh fhp mei sxv jxl pee ydr ggn imv ydr ufj yvr
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-11 11:14 , Processed in 0.057673 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表