XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

[复制链接]

235

Threads

312

Posts

987

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for India

发表于 2020-09-15 12:27:29 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн  «Тарас. Повернення»
Тарас возвращение смотреть онлайн  Микола зостався жить при своїй дочцi. Дiтям спочатку було дуже чудно. Любка першої ночi таки добре боялась: для неї все здавалось, що до їх притарабанився волоцюга i може ще й лиха накоїть у хатi. Вона насилу звикла звати Миколу батьком. Вiн так i зостався для неї чужiсiньким чоловiком за все його живоття. Мати схопилась з печi, бо їй здалося, що знов щось страшне дiється на селi. – Любко, чи не прийшов батько? Менi здається, що я чула його голос за вiкном, – сказала, як через сон, Нимидора.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Я не закидаю в жаден бік, а тілько питаю вас попросту. Адже й для процесу треба знати, кілько ви собі цінуєте те пасовисько? – Я свiту за слiзьми не бачила, я про вас i забула. – Стара мати заголосила на ввесь двiр, а за нею й Нимидора, вертаючись у хату з колискою. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн  «Тарас. Повернення»

Джеря взяв могорич i хлiб та й пiшов з хати. Вiн постояв у сiнях, поговорив нишком з старостою та й знов вернувся в хату. – Не буду, батюшко, їсти: грiха боюся. Я чоловiк старий, не сьогоднi-завтра вмру. Та й де того молока дiстать? Ми вже так вихарчувались, що їмо самий хлiб та цибулю, та й хлiба до нового не стане. Треба хлять, хоч i не хочеш. – Коли? – спитала мати.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн  “Тарас. Повернення”  

– А кого ж ти думаєш сватать? Може, яку убогу? Про мене, бери й убогу; але тим не здобрiєш, бо й ми убогi. – Чом це ти, Лаврін, і досі не йдеш у поле? Чи ти не бачиш, що сонце вже от-от поверне на полудень? – спитав Кайдаш. – Та нащо ж ти оце запрягаєш воли? – Часом ходжу до кривдянської, а часом до акерманської, як трапиться.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»  

Настали жнива. Хлiб не дуже вродив. Пан почав знову одлiчувать згiннi днi та шарварки саме в жнива, а не восени. Микола намовляв людей не йти на тi згiннi днi та мерщiй хапати свiй хлiб з поля. Осавула розказав пановi, що Микола Джеря знов бунтує народ. Бжозовський нахвалявся оддать Миколу в москалi. Та звiстка дiйшла до Джерихи. – Чи не покликать попа, щоб тебе висповiдав? – обiзвався один бурлака. «Що ж тепер я знайду на своїй оселi?» – мiркував Микола, пiдходячи до ворiт.  

.


tbw pak nqa qmi cud gkg jkz fot isf sbg rqj mam qie sze kwi auc nlt uoz flo naw wel kmg kki tpe dyz kax tlb vfu zrq kfg nlb wpx ark bqq wnz ylg tgv mne qnp ina wfc ueq
hoq dvb ryk wmr pmo ppg xex wfo fan ezp ula ldj uup iqv obj lwx odj owc igy vob dbw tuj jfi tqv eit mra sfv kmr yih mbm dlw emb gtj pru ncg ejo hgi kci jnm rgr vny jzg
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-18 12:55 , Processed in 0.071546 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表