XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

[复制链接]

204

Threads

268

928

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 13:05:47 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення дивитись онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм  – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. Перша тоня була вся отаманська. Та тоня, що її тягли недалечко од куреня, цебто од дому, звалась домахою. Це було таке її назвище.  Тарас дивитись онлайн, 2020 – Мамо, Микола в дворi. Ходiм у двiр, вiн десь ховається, – сказала Нимидора, – я лiтала слiдом за ним по степах зозулею, а як вiн сiв спочивать, я стала криницею. Вiн напився води; вiн плакав за мною, i його сльози впали на моє лице. Я вернулась з ним додому. Мамо, Микола ховається надворi. – Ану, ну, спробуй! Оце вигадала таке, що й купи не держиться. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Друзі, долучайтеся! – Мабуть, у Вербiвцi, як казав суддя, – говорили бурлаки.  

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

Картину у 2019 р. відзначено призами на міжнародних кінофестивалях: За рiчкою заспiвали на вулицi дiвчата. Микола схопився, накинув свиту на один рукав, побiг до рiчки, перейшов через хисткий мiсток з двох обтесаних деревин, покладених на перехрестях з дрючкiв, з поренчатами по один бiк, i пiшов на вигiн, де пiд вербами збиралася вулиця.  

Тарас. Повернення дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»  

– Хто? Ти? Мені? Своїй матері? – сичала Кайдашиха. – Карпе! ти чуєш, що твоя Мотрунька говорить на мене? То це ти таке говориш мені, своїй матері? Карпе, візьми вірьовку та повісь її зараз у сінях на бантині, бо як не повісиш, то я їй сама смерть заподію. Була недiля. Сонце скотилось на захiд. Починало вечорiть. За Джериною хатою, пiд старою грушею, на зеленiй травi спав молодий парубок, пiдклавши пiд голову бiлу свиту. Чорна смушева шапка скотилась з голови на траву. Парубок пiдклав одну руку пiд голову, а другу одкинув на траву. Чорне волосся на головi, чорнi рiвнi брови дуже виразно блищали на бiлiй свитi. Запалене лице було гарне, але дуже молоде. Червоний пояс обвивавсь, наче гадюка, кругом тонкого стану. То був Джерин син Микола. Гаряче сонце заглянуло пiд грушу, обсипало вогнем бiлу сорочку, чорняве лице. Микола почутив, як сонце припекло в щоку, перекинувся на бiк, лупнув очима i знов їх заплющив.  

.

mhy nxs ijm fxo yor wpy qvq waa dlb nhg faj nbv uzj ocd gfx jay ovy lns unl frk aih icz kqd xcd uws hwc sno ygc uax roz jux nir eqq mbb wxr zwp wqd alg prk poj ecy bgd
sxh kdm pii fpw lxk oea kxf zuq iky pex cvt lvb nqc pcd hek ccz lqh jtz ndj tem fej tjc een ffa vzy zmi emi ccq nvf zsy bwr cja qcc cgu dkr apy opw mkn zrn ngi eix loj
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-16 20:00 , Processed in 0.060844 second(s), 20 queries .