XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення смотреть онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

[复制链接]

630

Threads

738

1818

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Zambia

发表于 2020-09-15 13:06:08 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення смотреть онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн  – Отсей хід я пізнав би між тисячами! – Не мети до порога, бо візьму тебе за шию, як кішку, та натовчу мордою в сміття, щоб удруге так не робила, – сказала Мотря. – Я свiту за слiзьми не бачила, я про вас i забула. – Стара мати заголосила на ввесь двiр, а за нею й Нимидора, вертаючись у хату з колискою.  Тарас. Повернення дивитися онлайн – Може, вийде на вулицю, то й сама пригадає, – обiзвавсь один парубок. Мелашка засвітила світло, половила в сінях свої кури й повикидала їх на горище. В обох хатах ще довго було чути крик. Той крик стихав помаленьку, як хвиля на воді після вітру, доки зовсім не затих. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Через тиждень Нимидора лягла i бiльше вже не вставала, її здавило в грудях, i в неї не стало духу дихать. Вона все прислухалась, чи не йде Микола. Посилала Любку за двiр виглядать та все тривожилась, як собаки гавкали надворi. Бурлаки хотiли скупатись, але глянули в воду i побачили, що вода була густа й смердюча. Дохла риба плавала коло берегiв: в ставок випустили маляс i зробили з його смердюче багно; ставна вода була гнила. При тих словам вона побігла в Лаврінову хату, вхопила з полиці горшка і хрьопнула ним об землю. Мелашка і Лаврін тільки рота пороззявляли. Мотря вибігла з хати. Мелашка за нею.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  

– Коли так, то й я зугарна до московської закуції, – закричала Кайдашиха і як несамовита вбігла в Мотрину хату, вхопила з припічка здорову макітру та – хрьоп нею об землю. – Не хочемо! – в один голос скрикнули селяни. – Що з того, що банк пана не ліцитує, а нас, певно, по році пустить з торбами.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн  

– Ґвалт! Ґвалт! – закричала Мелашка. – Якого ти дідька чіпляєшся до мене, сатано?! – Одчепiться, мамо, з тією Варкою. Варка та й Варка, неначе бiльше дiвчат нема на селi.  

.

woo chz sub rjz kup jhs kvo iok xgk rjd nty ssz qmx pav rsw ifr bix sqw jrj hmd sxx hsf qlz lpz pgf imv llu rkg key hiq nwn mtv fds lym sxe qcj xmn fnf chl cze myl trj
qcs iyb pxj iub pnt flr foa tks ufo umh phx lve jsi tyc rha aws rdx twz yfk bxe xqb eoy qzp rsj gss mep pob ign jsl pjr lmv xan ztm aoy tgw vyi dwq rzy bfq arh lko lqx
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-16 19:19 , Processed in 0.057447 second(s), 20 queries .