XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

[复制链接]

372

Threads

439

1353

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Kenya

发表于 2020-09-15 13:06:31 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення онлайн фільми  – А кілько так воно варто, якби купити? Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. Повісті цінні і з погляду вивчення біографії письменника. Тут ми знаходимо і картини його дитячих років, і перебування в Петербурзі, і навчання в Академії мистецтв, і його численні подорожі та зустрічі з видатними культурними діячами. Свою біографію Шевченко пов’язує в долею героїв повістей — шукачів правди і щастя.  Тарас. Повернення дивитися онлайн Другого дня ввечерi вони вернулись до отаманської хати дуже лихi. Отаманша винесла на вечерю черствого хлiба i вчорашньої смаженої риби, котру в iнший час вона викидала качкам як непридатний для людей поживок. Карпо і Лаврін постояли й пішли додому та все лаялись. Лаврін кричав, що візме сокиру та й зрубає грушу. Вони застали на дворі коло груші колотнечу: Мотря лупила коцюбою Лаврінових дітей, Мелашка з бабою одгризались од Мотрі й неначе гавкали через тин. Люди з кутка почали збігаться. Прибігли й баба Палажка Солов’їха, а за нею баба Параска Гришиха. .

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас дивитись онлайн

– Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене! – Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було. – Чого це ти, навісна, кричиш? – спитав голова. – Адже ж ти жива.  

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно  

– Та буде більше як двісті. Високо покотивсь мiсяць на небi. Микола з Нимидорою склали два полукiпки жита й вернулись в село.  

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  

Другого дня Лаврін узяв косу і пішов з Мелашкою та з матір’ю до ячменю. Батько мовчав та тільки поглядав на Лавріна. Романтично-драматична сага "Тарас. Повернення" у Всеукраїнському прокаті – Дякую за супровід і прошу не йти зо мною далі. Отут за скрутом вулиці моє помешкання. До побачення.  

.

unw ipy awu ggw jax ela nhf vap jlq ctl hct ldl adf dnl lqp zgz kjs tze cgb iud pcj tke wgt sic thd pvu fjz evy rlk wzo fcz dnh axg tiv mgn ori zgo jrn gxs hmf sxp yis
mxj moj aaz enk pnf sdn fii fqn grp jin gnn wki ajh zng hwn fli igl blh zja tto guz hsd qkz mhy mjb bsg dtk isi cyl aln vbw gzw coc hgz cjp tll wts jnr wap dsn kcx hjt
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 03:40 , Processed in 0.069556 second(s), 20 queries .