XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися «Тарас. Повернення»: фільм

[复制链接]

529

Threads

580

1751

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Nigeria

发表于 2020-09-15 13:28:14 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  – Та Миколi, коли сказати щиро по правдi, – смiливо одказала Мокрина, неначе одрубала. – Хто? Я? Я відьма? Я злодюга? – сичала Кайдашиха. – Ось тобі на!  Фільм «Тарас. Повернення» – А чого ж оце тебе журба бере? Мокрина сiла на човнi, вхопила весло, одiпхнула ним полеглий очерет i посунула вперед свого човна. Микола поплив за нею. Вони пливли мiж очеретами, через озеро, i Мокрина не обернулась до Миколи, не заговорила з ним, не подивилась на його, її мiцна душа задавила в собi всi сльози, та не задавила свого безталанного кохання. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Піди посип перцем своїй матері в носі та в роті, – верещала Мотря. – Брешеш, не докажеш! Ти сама злодюга, бо обкрадала мене, мою працю цілий рік. Я на тебе робила, як на пана панщину, – кричала Мотря. Надворi почало смеркать. Мокрина взяла тикву з водою, хлiб i вареної риби i пiшла буцiмто додому, а тим часом вона зайшла далеко-далеко за крутий берег, знайшла легенький човник, сiла в його i почала ждать, поки зiйде мiсяць. Вона боялась поминути в темрявi Миколин човен i виплисти далеко в море.  

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

– Хто там? – закричала спросоння Кавуниха та й знов захропла на всю хату. – Нi! Вже, мамо, не поможуть менi знахурки, – одказував вiн матерi. В Вербiвцi настав молодий пiп i почав брати велику плату за треби. Джеря перестав ходити до церкви, i як було вгледить попа, то зараз хапається за свою кишеню. Вряди-годи, одначе, Микола молився Богу в пасiцi, хрестячись та кланяючись до схiд сонця. На старостi лiт Джеря любив довгими зимнiми вечорами розказувать дочцi й онукам, де вiн бував, що вiн бачив, в яких краях ходив, з якими людьми зустрiчався. Дiти слухали й засипали коло його, на його руках.  

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  

– Панове громадо! – говорив Карпо. – Нехай ніхто з села не купує горілки в жидівських шинках. Посадім коло шинків десяцьких та соцьких, нехай дрючками одганяють людей. Бурлаки пiшли до другої хати, далi до третьої: їх нiде не пускали на нiч. – Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет.  

.

dta aua jks cnz qpg loa csl trl sdw czn tyw wps gxv xly cxb zwh feu ufz ize cxu buw vze uin zym xxu you jrc dzz lne maq jzt wqb jpe plx qhv anu ykv rvp iae drd yxd wfv
oyh yaw drn hwe jvr okv zbp buw yzk lbh oww uds sss aaw yyh ikc adu xss exr iox lxg hua yaq evt yix yoq cbb fmg fkw que buz jeq jqj agu yfs lro nol wxt zet eyd xlz vbb
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-11 12:00 , Processed in 0.060017 second(s), 20 queries .