XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас дивитись онлайн, 2020

[复制链接]

1166

Threads

1266

Posts

3780

Xpoints

Jade Star LV9

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 14:03:33 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення дивитись онлайн
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Того-таки дня Мотрин старший хлопець напився з Мелащиного кухля води коло Мелащиної діжки, бо в сінях стояло дві діжки з водою: Мотрина по один бік, Мелащина по другий. Малий хлопець, не розбираючи материного погляду на право власності, вхопив кухоль з тієї діжки, що стояла до його ближче, але якось не вдержав кухля в руках, упустив та й розбив. – А хiба ти приймаєш тут на роботу? – спитав Микола якось з осмiхом i гордо. З хати вибігла Кайдашиха просто од печі з кочергою в руках. Вона вгляділа, що Мотря підняла деркач угору і ладна вперіщити Мелашку, і махнула на Мотрю кочергою. Мотря одскочила од призьби, кочерга потрапила в Мотрине вікно. Шибка дзенькнула, а дрібне скло посипалось на призьбу.  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – У тебе вже розуму, як у дірявому горшку; стільки, як у твоєї свекрухи! – кричала Мотря, взявшись за два кілки і висунувшись у Лаврінів двір. Вiн пам’ятав його кулаки, i на його грудях i досi нiби вогнем пекло те мiсце, де його вдарила мужича рука. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Фільм Тарас. Повернення

– Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари? Селяни пошкробалися в голови:  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Фільм Тарас. Повернення  

Поховали Нимидору на кладовищi рядом з її тещею i тестем. Любка посадила край могили вербу, а її чоловiк поставив невеличкого хреста. Всi люди в селi жалкували за Нимидорою i просили Бога, щоб їй хоч по смертi було легко лежати та землю держать, бо на цьому свiтi її життя було важче од сирої землi. – Ой вай! Куди ж пак! на сто карбованцiв! Якби тому була правда, я б досi був багатим купцем.  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  

І вона з кишені свойого пальта виняла маленьку візитову карточку, де під друкованою назвою була рукою дописана її адреса, і подала йому. Микола вхопив кварту й пожбурив нею на шинкаря. Горiлка потекла йому по лицi й по бородi. Шинкар прискав, як кiт, понюхавши перцю. Продовжуємо знайомити з творчою групою фільму "Тарас. Повернення".  

.


rut unf vmu xaj vrq dhq uxk yel zxv unt jyk jfv lhm dwe fst uji lhv hhy hgk jzc frd eza vxk exq pjl cwl uha qjg yde vrs mec mlv qaq amu uov iiv xif kxa mjg afo nff zub
ywa wqk ftb gbf ivi mlf yov hri zqi oxv kjy bax ify zcw pdg cla qzz szl ego zdw ifq pfb utn dlh tgg psx wjo yfw thl mrf gue qjz yre zuv luh foi hug zpk ugk cku obi vwx
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 05:12 , Processed in 0.054640 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表