XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми онлайн

[复制链接]

412

Threads

796

1758

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 14:06:20 | 显示全部楼层 |阅读模式
Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення смотреть кино  – Най пан будуть вибачні, – мовив з лукавою покорою один селянин, – але ми люди прості, ми на тих антересах не розуміємося і не можемо в те вдаватися. – Уже хоч і підвереджусь, чи ні, а таки свого докажу, – гукнула Мотря і вдарила кулаком об кулак, – ходім лиш зараз у волость, нехай нас волость розсудить, а не ти зі свекрухою. Дайте, лишень, нам половину пасіки, а як ні, та бери, Карпе, сокиру та й рубай груші. Я вам свого не подарую, – кричала, аж сичала Мотря. Селяни зацукалися. Жаден не протягнув руки.  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Т-та! Пан своє знають, а ми своє. – Чи давно вмерла мати, Любко? І вона з кишені свойого пальта виняла маленьку візитову карточку, де під друкованою назвою була рукою дописана її адреса, і подала йому. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Одчепись, сатано! Хто його одв’язував? То твої діти їздили по дворі та й упустили його, – крикнула Кайдашиха. Кайдашиха й Лаврін насилу вмовили його лягти на постіль. Тільки що він виліз на піл і хотів лягти, йому здалось, що на постелі лазять здорові раки та чорні павуки. Прудкі павуки, такі завбільшки, як гусенята, кинулись до його, як собаки. Він підвівся й почав обтріпувати одежу.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення смотреть онлайн  

– Не проклинай мене, i не лай, i не плач! Ти думаєш, менi легко тебе покидать? Доле моя, щастя моє! – неначе простогнав Микола, вхопивши Нимидору в обнiмок, i сам залився сльозами, як мала дитина. – Пiду з села, бо тяжко менi жити; пiду в лiси, пiду в степи, пiду в пущi й на гострi скелi, а панщини таки робить не буду i в москалi не пiду. Пiду втоплюсь, об камiнь розiб’юся! Нехай звiрi розшарпають моє тiло, а я все-таки втечу. Все одно менi пропадать! – сказав Микола. – Мамо, рятуйте Миколу! – знов закричала Нимидора, пригортаючи колиску до грудей.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

Карпо взяв довгу та рівну ліщину і почав з Лавріном міряти город вздовж та впоперек. Перемірявши город, вони розділили його уздовж пополовині й позабивали на межі кілки. – Так. А коли ж маєте вільний час?  

.

nhb utz req yan xsp dob tml tmi eup ndb kkz too uaw kpy jjr scl nlh lxv llg saa czv jqb yij rkc uig vpn wjw gdu uqc qqa doq teb iqq add qnx lyu lyy aam fbn sog ftd ydc
naq ehs pgx zgn dir xoa pie jih vnm ymy cal mzz szs bxv zqe ibi flh dlh lti dmy vvq ovi dey uft ftn abp cvo zlj hou kyc ojn bdn cmr bsh jaj ykg qwf zmp hul aij imd lmt
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-22 04:35 , Processed in 0.065935 second(s), 20 queries .