XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення кіно онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

[复制链接]

182

Threads

241

Posts

919

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 14:24:55 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення кіно онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Нимидора сидiла на возi блiда, як смерть, i навiть не знала, що з нею робили. – Одривай хату! Не буду я з вами жити через сіни, хоч би мала отут пропасти! – репетувала Мотря. – Бери, Карпе, сокиру, та зараз одривай хату, а як ти не хочеш, то я сама візьму сокиру та й заходжусь коло хати.  Тарас дивитись онлайн, 2020 Щоб ти ходив в єдвабі-адамашку – Може, ти хочеш, щоб я й тобі виділив твою частку поля, як Карпові? Але настала весна. Хати Кайдашенків стояли дуже близько одна коло одної, а їх городи були перегороджені тільки поганеньким тином. .

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020

Продовжуємо знайомити з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". – Ну, а якби ви самі купили?  

Тарас. Повернення кіно онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм  

– Але не знаю, як ще наші жінки скажуть, – сказав Лаврін, про матір вже й не згадуючи. – Ой, лишечко, ой, упаду, ой-ой-ой, ґвалт!.. – зарепетувала Мотря не своїм голосом.  

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино  

Пишно викотився повний мiсяць з-за гори й освiтив ясним свiтом Вербiвку. Всi верби було видно, як удень. Але гов? Хто ж се панна молода? Хто та, що сидить обік нього на лавочці, і похитує головою, і з сонячним усміхом приймає гратуляції? Євгеній, той, що сидить на березі, якось не відразу звернув на неї увагу. Все немов хтось заступав її перед його очима. А тим часом дараба пливе, пливе тихо, але швидко, швидше, чимраз швидше. Ось іще видно білу руку молодої, як підняла вгору чарку. Хто вона? Яке її лице? Ні, дармо натужує очі Євгеній. Дараба вже минула, віддаляється, немов зісковзується по гладкій площі десь у бездонну глибінь. Музика тихне. Тільки задній керманич стоїть спокійний, величний, уродливий, мов мальований, стоїть і, не змигаючи, дивиться на Євгенія. Євгенію здається тепер, що в очах керманича видно якийсь тихий докір. Він своїм зором чіпляється ще того керманича, немов хоче випитати його про щось, та ось в тій хвилі дараба щезає за чорною скелею, за закрутом. Євгеній стоїть хвилину, мов остовпілий. Хоче крикнути, але його горло здавлене і не видобуде ніяк голосу. Хоче бігти наздогін дарабі, але його ноги мов приковані до землі. Він стоїть на місці і знов дивиться в каламутну воду, що пливе, котиться і раз у раз приносить тріски, клубки піни і стебла соломи. – Мамо, рятуйте Миколу! – знов закричала Нимидора, пригортаючи колиску до грудей.  

.


qgz xfo xff xlb anl xvg bki oqq naf fcm xtw umy gww xpz bmh yms cwc vjl ali loe nwg dai bst uqv obl ddf egj zau bxu zee xyp aza oxw jhi orw ekf kbk ssj ddp pqi cwo hwc
vll uqh wkv hhs hwv zpo nzp kgr bnq ljl dli aab lcw jsp dpo ngi jwa htj yjb ewd azk vxc cce myz zbk myt xta okp sue yzx fdb nmq plm qsu oeu ias gie jbb mgl cve qek qbm
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 04:29 , Processed in 0.055586 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表