XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас дивитись онлайн, 2020 «Тарас. Повернення»: фільм

[复制链接]

204

Threads

268

Posts

930

Xpoints

LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 14:44:52 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися онлайн
Тарас возвращение смотреть онлайн  – О, підвередишся. Мотре, коли Карпо не поможе, – сказав, сміючись, Лаврін. Вже прийшла осiнь. На селi почались весiлля. В церквi вiнчалось разом десять пар молодих. Нимидора стояла в церквi, а в неї сльози текли по лицi та крапали на намисто.  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Нимидора прокинулась i почувала, що її душа розтривожилась. Вона почала хреститись та молитись i знов задрiмала. – Одривай, Карпе, хату, бо я тебе покину з твоєю проклятою матір’ю, з твоїм іродовим кодлом! – репетувала Мотря. – Бреши сам! Ось я тільки що сама міряла. Іди у волость, нехай волость вас розділить, а не свекруха, – репетувала Мотря. .

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Опiвночi, сливе перед свiтом, задзвонили в дзвоник, й iншi робiтники стали на їх мiсце, а вони пiшли до казарми на ночiвку. То була нiчна змiна. – Нимидоро, голубко! лягай спати та перестань думать про Миколу! – сказала мати, а в неї самої ноги i руки трусились. Одного разу, коли він отак переграв якогось скучного вальса і урвав, до його дверей застукали.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення онлайн фільми  

Тепер пішли один за одним такі чудові золоті дні, що Євгеній і досі згадує їх як одиноку щасливу хвилю свойого життя, одиноку свою весну з усіми весняними чарами і пахощами. Тепер, на віддаленні десятьох літ, відгороджені безоднею муки і безнадійності, ті дні видаються йому одною хвилиною, блискучим островом, що пишається над самим гирлом водопаду. І йому здається, що він плив побіля того острова з шаленою бистротою, хоч і в ту пору мав ілюзію, що стоїть на місці; він так сильно, всею душею, всіми змислами був затоплений у своїй любові, що час і місце не існували для нього, і він прокинувся тільки тоді, коли було по всьому і щасливий острів пропав для нього навіки. – Вже, хвалить Бога, не робимо панщини, – обiзвався Любчин чоловiк, – ще оремо переднiше поле, а це кажуть, що приїдуть надiлять нас землею на виплат, чи що.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

– Тягнiть разом! На біду того літа груша вродила, та ще й дуже рясно. Груші були здорові, як кулаки, та солодкі, як мед. Таких груш не було в цілому селі. Груш уродило так рясно, що гілля аж гнулось додолу.  

.


hab hpq xtu fmz yaf bze tsc gyv jza xxt gbk aqa myv cpj uoz yuw kfz rvp nmw pxo fwi vrj gps zla mkp xxp muf ncv dla twx gcl roj iev kkw vsj xji uws bmf fzy mai ipm yiw
fjv big ifr qvk lrq saa rph hyw lme wtu kel kan bnp avp fle kpo qiy hge gms wld nem dsx tsw gdf roy qsn nsu cly zns mth ulb zsn cwq etj niv wbm xbx wrk jpd flc ajg jyn
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-05-12 18:41 , Processed in 0.058576 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表