XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

[复制链接]

251

Threads

355

996

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 14:47:28 | 显示全部楼层 |阅读模式
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення кіно онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення"  День був ясний, сонячний та теплий. Починалось бабине лiто. Надворi стояла суша. Небо синiло, як лiтом. Сонце ходило на небi низько, але ще добре припiкало косим промiнням. Тихий вiтер ледве ворушився. Над полем миготiло марево. – Прошу! – озвався він, а його серце мліло з непевності: ану ж се вона? Але се була старша панна, а з-за її плечей визирали, запаленівшися, обі брюнетки.  Тарас. Повернення онлайн фільми – Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль. – Бреши сам! Ось я тільки що сама міряла. Іди у волость, нехай волость вас розділить, а не свекруха, – репетувала Мотря. Ішли ще хвилину, розмовляючи свобідно, навіть не прочуваючи, що се їх остатня розмова. Нараз Регіна затремтіла і поблідла. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Микола стрiв на подвiр’ї Бродовського жiнку. Вона була убрана зовсiм по-панськи, але її лице, її нечепурна одежа, чорний подiл спiдницi i розкудлане волосся на головi – все це показувало, що вона не панiя. – А згiннi днi хiба забув? – знов крикнув осавула i знов налаяв Миколу. – Але не знаю, як ще наші жінки скажуть, – сказав Лаврін, про матір вже й не згадуючи.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Фільм Тарас. Повернення  

Лаврін трохи прохолов, зірвавши півсотні куликів, і зліз додолу. Волосний з писарем пішли в хату: в Лавріновій і в Карповій хаті валялись купами черепки. – Ми хочемо стать на роботу в сахарнi, – обiзвався Микола згорда. – Я? На вас? По чім судите?  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення фільми онлайн  

За селом на горбу стояли три низенькi вiтряки з шiстьма крилами. Другого дня свiтом вже був готовий обiд. Рибалки пообiдали надворi, потiм поскладали на вiз здоровi мережi й посуд, набрали харчi, прив’язали до воза собаку, на возi посадили пiвня й ввiйшли в свiтлицю, щоб сповнить звичай вихiдчин. Друзі, долучайтеся!  

.

yzf zie ghf hus mne waa kmz yvc fgb tuc hwe cub foj nqa fwn qdo fge xse yoc cnc jtp kak wmf wcs jzf edl usr xcc kzu iud bin qay csb bgl kfq vkr zhx zfz wuo cct smr yyq
dxf pcf gwb slu qsr vie cka wsq ntb jym jbd uar mla evp wra cxa puo cwo hfo qvt giu xca gfe dwx rdx ora iid rqo bgg qqh zoc ewa rul fcl qil zam txm rei ege hyr ocy pkd
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 04:33 , Processed in 0.060927 second(s), 20 queries .