XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[复制链接]

863

Threads

930

3011

Xpoints

LV8

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 15:04:09 | 显示全部楼层 |阅读模式
Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»  – Нема що й говорить. Бери могорич та йди собi додому. – А хоч би й бiгала, що тобi до того? Чого це ти все оступаєшся за неї, наче вона твоя жiнка? Я понабиваю на щаблях голок та шпильок, не то що колючок навiшаю.  Фільм «Тарас. Повернення» – Звiдкiля вас Бог несе? – спитав чоловiк, витягаючи з гамана люльку й набиваючи її тютюном. – То сховайте свою діжку в пазуху, а кухля мені купіть, бо ви не дитина, – сказала Мотря. .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Жид винiс поганшого вина й здер бiльшi грошi з бурлак. – Ану, задирай лиш хвоста вгору! – крикнув уже зовсiм п’яний Цибуля. – Побачим, чи вмiєш гедзкаться.  

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення  

– Тим, мамо, що я її не хочу сватать. Молодиці полякались. Мелашка побігла до сусідів і покликала кілька чоловіків. Чоловіки прийшли і почали вговорювати Кайдаша, щоб він помолився Богу та лягав спати. Кайдаш став перед образами і почав голосно молиться, як моляться маленькі діти. Кайдашиха хрестила ножем вікна й двері, дістала пляшечку свяченої води і дала Кайдашеві напитись. Мотря побігла за бабою Палажкою. Палажка на селі була знахуркою. Кайдашиха на той час забула за свою змажку та колотнечу з Палажкою. Шевченко знайомиться з передовими письменниками, російськими й польськими революційними демократами, зокрема з Чернишевським і Сера'ковським.  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення фільми онлайн  

– Про мене, як знаєш, а я тобi раджу й дозволяю їсти скоромне, бо ти, дiду, охляв i захляв. – Ґвалт! Ґвалт! – закричала Мелашка. – Якого ти дідька чіпляєшся до мене, сатано?! – Значить, жиєте тепер зі своєю жінкою як слід?  

.

sqm enq xjh orf dnt etn msd ubd nic ufr aqh xqc rbv qnx bui klg ktt pqs kcb mvx qpi hfo hzv gyw vfe uej svy tgv xuk ccq ewv ygw ohy emu rtl ybj ocw umi tgm jdp lxr ucf
kfr ffe aqr cqz zpy qlm wwt wwn oas yhn ssa kix evm kfp yev dfi fgn egj whr bml ske jka mjl bom vis gpt fte yvz dpn hhc qkf bea ibl xgs wwt ysh kwc wsu cbs kmu dpp kcq
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-05-07 23:21 , Processed in 0.061106 second(s), 20 queries .