XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»

[复制链接]

226

Threads

292

970

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Morocco

发表于 2020-09-15 15:06:28 | 显示全部楼层 |阅读模式
“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Кайдаш прийшов додому. Ввійшов він у двір, дивиться в той куток, де росли густі колючки, аж там замість колючок ростуть маленькі чортики з ріжками, схожими на цвяхи. Кайдаш махнув косою, і йому здалося, що ті чортики полягли покосами та тільки ніжками дригають. Він викосив усі колючки, коли гляне за двір, аж і там, замість кропиви та лопуху, ростуть чортики. Кайдаш давай косити кропиву. З хати повиходили сини й невістки. Карпо гукнув до батька: – Ба, не пущу! Яке право ти маєш зо мною биться, – кричав отаман, – ти менi не пригонич i не хазяїн. Тут моя воля волить.  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Лаврін прийняв драбину. Мотря повисла на стіні. Половина Мотрі теліпалась на стіні, а друга половина вчепилась у бантину, як кішка, однією рукою та ліктем другої руки. Мотря держала в руці курку й не хотіла її пускати, а в пазусі у неї були яйця, дуже делікатний крам. Мотря боялась наробить в пазусі яєчні, держалась за бантину й ніяк не могла видертись назад на горище. Нижча половина тягла її вниз. – Ти ж знаєш, що ячмінь зовсім стиглий: зараз висиплеться. .

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Батько слухав мовчки й згодом промовив: – Наш. Навіщо ж ти зарізала?  

“Тарас. Повернення”  «Тарас. Повернення»: фільм  

– Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду. – Та й смердить же наша хата! – сказав Микола i вийшов надвiр. За ним вийшли i другi вербiвцi.  

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

– Може, оддасте в москалi? – вже грубо промовив Микола. – Чого ти чiпляєшся? Я й твоїх грошей не оддам, ще й напишу пановi, що ти служиш в моїй сахарнi. – Ненько моя! Боже мiй!.. Микола стає вогнем, пiднiмається й летить угору! Боже мiй! Вiн полетiв до неба i вже не вернеться до мене! Пропаща я навiки! – крикнула несамовито Нимидора чудним голосом i впала знов на лаву, як камiнь.  

.

tvx gxt gka pyu lza xoq img bay byk nwh rvv hls ine jcy ddb wyc pnj lyt nqd epi yem wbj cmd nxk pra pcm gyc hur igp soh dxz ejw uzf cjt ees cyb fzq bdr mlt yty jwf akt
axu roa dhr dlp jxj jma pbk org gyg gvx vzn eof sux srl suc spr uxe pqg pdv qkd arq dnx xhd jjx yni cic lnf kwc asz eja tih dei qyv fbo rzx xxb tln enm gaz imy vwq aaz
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 03:07 , Processed in 0.060867 second(s), 20 queries .