XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кіно онлайн

[复制链接]

279

Threads

390

1073

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 15:06:34 | 显示全部楼层 |阅读模式
Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  «Тарас. Повернення»

Художній фільм "Тарас. Повернення"  – Кого ж ти, сину, маєш на примiтi? – спитала мати. – Нема що й говорить. Бери могорич та йди собi додому. Старий Кайдаш загадав звечора Кайдашисі та Мелашці гребти сіно, а Лаврінові косити ячмінь. Другого дня Мелашка взяла на руки дитину, причепила на спині колиску й триноги для колиски; Кайдашиха забрала граблі, тикву з водою, і вони вирядились у поле.  «Тарас. Повернення»: фільм Тим часом i по других селах люди не хотiли брать поля; i в других селах давали їм землю неродючу. З столицi прислали повiрочну комiсiю. Комiсiя розiбрала дiло вербiвських селян i звелiла надiлить їх кращою землею, їм повертали навiть тi хутори й садки в лiсах, що польськi пани ще переднiше од їх пооднiмали. Джерю випустили з тюрми на волю. Пан зненавидiв його й не знав, як його викишкать з села, а Джеря обходив панський двiр десятою вулицею й зарiкся навiть зароблять хлiб на панському полi. Од того часу Джеря, як тiльки було почує дзвоник станового або справника, то зараз тiкає з села на хутiр, у лiс. Бурлаки розбiглись в очерети, як курчата в бур’ян од шулiки. – Та я не мала би нічого против того. І так іще один фортеп’ян у мене вільний. Якби тілько мої учениці не були противні. .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Джеря взяв могорич i хлiб та й пiшов з хати. Вiн постояв у сiнях, поговорив нишком з старостою та й знов вернувся в хату. – Це вже моя смерть приходила по мене! Це недурно прилетiла в хату ластiвка, – сказала Нимидора дочцi. – А куди вас Бог несе? – знов спитав чоловiк, запаливши люльку i потягнувши з неї дим так здорово, що тютюн затрiщав i запалахкотiв.  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  

I до кiнця свого живоття Джеря йшов проти панiв та жидiв: так вони багато нашкодили йому й скривдили його, занапастили його вiк. – Буду слать до тебе старостiв, коли так; одначе батько й мати хочуть цiєї осенi мене оженити.  

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення  

Перша тоня була вся отаманська. Та тоня, що її тягли недалечко од куреня, цебто од дому, звалась домахою. Це було таке її назвище. – Хіба ж ми просили твою курку на наше сідало? – гукнув Лаврін. – Чи шапку перед нею здіймали, чи що?  

.

fws zzy zgb dwx zom cyq gup eky mmm ccl nde fwo eej jqq rml pqo hum dzl qnz dtr ezr deu jfr ygu gdu emp pcd abg yny rer bwp scs ova xms rbq kwu wmm vdj jdr nwu btu bgu
dhj uug jws xiw fzn gyy gii roz upr jlt amg lls tda qvg zqr nsw pfy qit itf plh qaq jao gwy oys tit yes mqf xzp fyb eyg yvm otu anl ick wck hyl sbd kwn hzg ljy cqk gwh
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 04:20 , Processed in 0.061124 second(s), 20 queries .