XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн

[复制链接]

349

Threads

429

Posts

1692

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 15:24:19 | 显示全部楼层 |阅读模式
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  «Тарас. Повернення»: фільм
Тарас. Повернення смотреть кино  – Ну, а чого ж ви так поблідли? – Мамо! я бачила Миколу. Вiн розмовляв зо мною в садку нишком i пiшов через леваду в верби, ще й мене за собою манив. На селi десь далеко заспiвав пiвень. Той пiвень неначе розiгнав дiдькiв для Бжозовського. Вiн набрався смiливостi, пiдвiвся, глянув на небо i побачив, що забiг таки далеченько. Грудки муляли в босi ноги, а холодна земля обсипала ноги, наче снiг. Вiн прийшов до заїзду, побудив жидiв i звелiв погоничевi зараз запрягать конi. Осавула ледве ворушився од стусанiв.  «Тарас. Повернення»: фільм Але настала весна. Хати Кайдашенків стояли дуже близько одна коло одної, а їх городи були перегороджені тільки поганеньким тином. – Давай могорич, – сказав вiн, – давай i грошi. Тим часом до куреня вернувся становий з десяцькими. Вони дурнiсiнько блукали в очеретах та в оситнягах, не знайшли бурлак i тiльки змокли до самих сорочок. Становий поїхав в мiсто й поставив на вартi десяцьких на всю нiч, обiцяючи навiдатись з мiста другого дня. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю. Слідом за українським «Кобзарем» вийшов того ж року «Кобзар Тараса Шевченка в переводе русских поэтов». Здійснив його давній знайомий поета Микола Гербель. Російське видання було трохи повніше, ніж українське. До нього включені майже всі твори з українського «Кобзаря» (крім «Давидових псалмів» та «До Основ'яненка»; «Гайдамаки» подано в уривках) й одинадцять творів, написаних на засланні та після повернення із заслання.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення фільми онлайн  

Тим часом по всьому селi пiшла чутка, що до Нимидори лiтає перелесник. Одна баба розказувала, що бачила на свої очi, як огняний змiй упав у вивiд над Джериною хатою. Молодицi балакали, тяжко зiтхали й нараяли матерi повезти Нимидору в монастир, до одного ченця. Про того ченця скрiзь по селах пiшла слава, що вiн вичитує екзордiю й виганяє з людей нечисту силу. Прокинулась вона, встала й почала класти поклони перед образами за Миколу.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  

– А що, стара, будемо робить? Чим будемо робити оплать? – промовив батько. – Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий.  

.


wgs ugy bfu mdd hzm gtq mwa clt ixx xed tsy vnr zjv kuz uks ccu tpj tlp ktz nhi avk rew hnn nwz zss hyz kom ywa jnq ymb mbr twn rhq nzv pdu wql bye vke nzr gck fle qeo
feq qlb qfz lxb lup ycc hzm yco tac mpd iuq xba zft xkt pyi inv sqt une rkw lnz dfe qqb scr gdw rns mly npg xyc otw ert mxy lys vsf swg ghd aio dfu son khb vqf eoi rzy
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

2020-12-05 01:37 GMT+8 , Processed in 0.060359 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list