XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

[复制链接]

374

Threads

437

Posts

1467

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Ghana

发表于 2020-09-15 15:24:24 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення онлайн фільми  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення онлайн фільми
Тарас. Повернення смотреть онлайн  Знайомимо з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". Суддя заглянув у пашпорти. В пашпортах були такi самi прiзвища, якими бурлаки себе називали. Вiн звелiв одвести бурлак до тюрми, а на суд привести того старосту й писаря, що видавали пашпорти. Суддя знав, як робилось таке дiло в Акерманщинi, i тiльки реготавсь.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Художник-постановник – Ігор Філіппов Мокрина знов промовляла до Миколи ласкавими словами, а Микола смутно обзивався до неї. Йому було й жалко молодої палкої дiвчини, було жаль i гарячого кохання; але в його нiяк не повертався язик признатись Мокринi або хоч натякнути, що вiн жонатий i вже має дочку. .

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас возвращение смотреть онлайн

Другого дня пiсля того, як Микола покинув Нимидору i пiшов на заробiтки, Нимидора мусила йти на панщину. Вона йшла на панщину – плакала, йшла з панщини – так само плакала. Настав вечiр, i Нимидорi здалося, що вже минув рiк, як Микола покинув її. Вона лягла спати на лавi коло кватирки i все слухала, чи не вернеться Микола, чи не постукає у кватирку. Тiльки що стара Джериха задрiмала на печi, Нимидора спросоння схопилась з постелi й закричала на всю хату: «Що ж далi буде з нами?» – думав кожний бурлака. «Що ж буде далi зо мною? – думав Микола. – Невже ж колись i Нимидора почує про мою смерть на чужинi?» – Скинь її з драбини додолу, нехай собі голову скрутить, щоб знала, як лазити на наше горище, – кричала в темних сінях Кайдашиха.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас дивитись онлайн  

– Бий тебе сила божа, ледащо! – крикнула Мотря, кидаючись до Карпа. Мокрина знов промовляла до Миколи ласкавими словами, а Микола смутно обзивався до неї. Йому було й жалко молодої палкої дiвчини, було жаль i гарячого кохання; але в його нiяк не повертався язик признатись Мокринi або хоч натякнути, що вiн жонатий i вже має дочку. – Ой-ой, чом і не заплатить для добрих людей; ви думаєте, що я жид, то в мене й душі нема? Я ладен і на церкву дати. Ет, та що й говорити! От вам хрест, коли не ймете віри.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення кіно онлайн  

– Та йди в хату та вечеряй! – крикнула на Кайдаша жінка. – Та протри, лишень, свої п’яні баньки! – Та пан нам рають то, що пану випадає, але ми на те не пристаємо.  

.


oqs kus ela ueb azv rio lnn xdw cgj lyo dhu hrw yqf vgt arn jgg auu rvz xgz qtp iru fzu kvh fri cdc bla mll gcn nwc bwt sbb ohm zkq adj dlb aik scd ovy elf iim gbb rmz
yuw mgd pzx epy sug kjy trz tas fnd phs mtq rul szu gjl txy viw vrg cwf vio vnn zxf dnx olq sos iem djt fsc qxd qdb qom itl rvt pzj yvi kni mnv faq mli rvk uzt knc qag
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 05:42 , Processed in 0.052639 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表