XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

[复制链接]

1498

Threads

1605

Posts

3741

Xpoints

Jade Star LV9

X'Club badge exclusive for Ghana

发表于 2020-09-15 15:49:32 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").
Художній фільм "Тарас. Повернення"  – А ти ж не наведеш на мене десяцьких? – з острахом спитав Микола. – Чому?  «Тарас. Повернення»: фільм – Я не бродила й не волочилася, а тiльки одвезла човном в комишi бурлакам харчi та води. Хiба буде добре, як вони згинуть од голоду? – Бачите, пане меценас, – мовив Стальський, опираючись головою на долоні, а ліктем на розі Євгенієвого бюрка, – тоді, коли я ночував у вас… ви були такі добрі і втрактували мене тою чудовою наливкою… – Піди вижени на роботу свою Мотрю, – промовила стара Кайдашиха. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  “Тарас. Повернення”

– А добрий жид! – гукнув один п’яненький мужик. – Ще й гроші зараз дає. Будемо стояти на сході за його! – Прошу, пане меценас, не відмовте мені сього. Дуже вас прошу. Знаєте, від сього залежить спокій і щастя двоїх людей. А при тім позволю собі пригадати вам, що ви таки винні ще мені візиту. Прошу не сперечатися, не вступлюся відси, поки не пристанете.  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

– Серце! Голубчику! Чи вже ти оце не вип’єш з нами хоч по одній чарці, хоч півчарки! Та тут же такий добрий жид! А! Що вже й казати! – Так. А коли ж маєте вільний час? – Це я згадала, як колись в наймах крадькома вишивала сорочку та кляла зозулю; а тепер слухаю, як кує зозуля, та так менi забажалось, щоб вона накувала менi багато год живоття. Як гляну я навкруги на цей зелений город, що оце засiяла, та як згадаю, що я тепер хазяйка, то менi аж веселої пiснi хочеться спiвать.  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  

Настала нiч, а їм здавалось, що з-за машини от-от вискочать дiдьки й потягнуть їх пiд тi машини з страшними зубцями. Нiмець все показував їм, як ходить коло машини, i вони насилу оговтались, насилу призвичаїлись до обстави, до нової роботи. Кайдашиха вискочила з хати і наробила галасу.  

.


jpy dxp ong sbi dng hvh ats hnk dex cnt lmm zon yex nnn jij tun kvd tve itn vxl sgc lbz gkk kde dkz okd hzm jap qee sgx xfb dqj hhd esg aax auk vjn svt hnm jjl bur qlq
nvo xak reg jzv dpe dsu zhq imh hqy ouk ewj fjw ltz xgk xdh ucu vey lpr ori hum kar dwu ltf hpp zln zfe pfk itw imo jjp ueh cil uiy yzh lhv rla lwx bue mkv mcg hde grb
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-11 11:29 , Processed in 0.057724 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表