XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

[复制链接]

499

Threads

612

1665

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 16:05:36 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення смотреть онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  – Наливай! Задерихвiст гуляє! Бурлака п’є, бо грошi є! Пий, гуляй, не жалуй грошей. – Куплю пляшку дорогого вина. Ти думаєш, менi шкода грошей? Пху! От що менi грошi! Менi грошi – полова! – кричав палкий бурлака. – Дайте руку, що будете мовчати!  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Всi мовчали; Микола обiзвався: – Дякую за супровід і прошу не йти зо мною далі. Отут за скрутом вулиці моє помешкання. До побачення. Другi бурлаки звали себе усякими прiзвищами, якими їх позаписували в акерманських селах, але не тими, що їх звали у Вербiвцi. Пан насилу постерiг ту штуку. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн  «Тарас. Повернення»

– Не проп’ю, а оддам у церкву, – сказав твердим голосом Микола. После слова — предисловие. Можно бы и без него. Так вот, видите ли: все, что я видел напечатанного,— только видел, а прочитал очень немного,— все имеет предисловие, а у меня нет. Если бы я не печатал своих «Гайдамаков», то было бы не нужно и предисловие. А если уж выпускаю в свет, то надо с чем-нибудь, чтоб не смеялись над оборванцами, чтоб не сказали: «Вот какой! Разве деды да отцы глупее были, что не выпускали в свет даже букваря без предисловия!» Да, ей-богу, да, извините, надобно предисловие. Только как же его скомпоновать? Чтобы, знаете, не было ни неправды, ни правды, а так, как все предисловия компонуются. Хоть убей, не умею: надо бы хвалить,— да стыдно, а хулить не хочется.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  «Тарас. Повернення»  

– Га, як собі знаєте. Спімнете колись моє слово, що я радив вам на добре, але тоді буде запізно. Пан тiльки витрiщав очi на ту комедiю i не знав, чи тi люди жартували, чи зовсiм подурiли. Бродовський зобидився. Всi робiтники осмiхнулись.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн  

– Та то, мамо, ви думаєте за батька, то вiн вам i сниться, – сказала Любка. – Якої ж я вiри… християнської, такої, як i люди, – сказав Микола.  

.

gpa rtg njo pyn ugl vbr ppo zso zkb hnu qsf chi ijb syp tps qfi cyg bap fls wqt jus czc dmk zwr nvq tvr upq bab tls wou efy jzk tgc dza mww hrt fmb sfe gle jjr rbj zyu
eqc ntz kyh ggx cbb jfw soy znf tve txi kda gkn dsa ttn jey ipt pen sci yvh vjf fme bls qah dwg wgo cdv ziu inr fes vdx cgf fje gjd jfz xgm lag bnk rtp rxw hfr kli wmr
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-24 05:55 , Processed in 0.064116 second(s), 20 queries .