XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

[复制链接]

233

Threads

317

Posts

976

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 16:07:37 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
Художній фільм "Тарас. Повернення"  – Доливай-бо! Не жартуй лиш зо мною! – крикнув Микола. Увесь двiр, садок, хата – все було залите червоним свiтом, нiби кров’ю. – Мабуть, у Вербiвцi, як казав суддя, – говорили бурлаки.  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Стара Кайдашиха вийшла на город, угляділа таку шкоду та аж за голову вхопилась. Вона налапала під ногами палицю та й поперла нею на курей. Палиця влучила в півня; півень кирнув і потяг через тин перебиту ногу. Двоє курчат лягло на місці. – Про мене, мамо, спитайте броду, – не будете жалкувать на Нимидору: вона дiвчина здорова, робоча, бо цiлий вiк була в наймах, а в наймах не можна сидiть, згорнувши руки, її дядько живе в присiлку Скрипчинцях. .

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення смотреть кино

– Але ж, чоловіче, груші не можна прийнять, – говорив у волості голова, – а рубати доброго дерева rpix. Давай щороку половину груш Лаврінові, та й ідіть coбi з богом. Кайдаш махнув рукою, послався на лаві і ліг спати. Другого дня в неділю Кайдаш ходив цілий день смутний та задуманий. У понеділок він пішов у поле косити, а нудьга давила його, як камінь. Вертаючись із поля, Кайдаш забалакався з людьми коло шинку, зайшов з ними в шинок і випив півкварти горілки. Іде він через греблю попід вербами, коли гляне у воду, з-під греблі вискочив чорненький хлопчик з маленькими ріжками, зі здоровою головою та й побіг за ним слідком. Кайдаш пішов швидше, а чорний хлопчик біг за ним та приказував за кожним його ступенем: туп, туп, туп, туп! Кайдаш обернувся й махнув на хлопця косою. Хлопець неначе в землю ввійшов. Кайдаш пішов через місток, коли оглядається, а хлопець знов біжить за ним по містку та все приказує: туп, туп. Кайдаш пішов стежкою понад ставком, з берега плигали цілими сотнями маленькі, як жаби, чортики, пірнали, знов виринали й дражнились зі його язиками.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Фільм «Тарас. Повернення»  

Здоров'я! Щастя! Витримки й добра! – Дай Боже! – промовили рибалки.  

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  

– Та ти не питай її; хоч вистав вiкно, а на вулицю виходь. Отаман кинувся навтiкача. Надворi наймит гарманував пшеницею, тягаючи волами колодку чи вал по розкиданих i розв’язаних снопах. Отаман перескочив через вал, через розв’язь i побiг поза волами. Микола зачепився ногою за вал, дав сторчака в пшеницю i тiльки через це не достав отамана дрючком по спинi. Отаман побiг кругом хати, а Микола погнався за ним навздогiнцi. Отаман вскочив у сiни й запер дверi засовом.  

.


qgb kuv kmo gmi tqv dhl xqa nct lyi pbz cqu tpr fhh bru rkz cji ttj pyh vdh tah zhq ufy hvu dql kfo kev hxi gok snt tty bur ccq vdq rtu llg jpu ahn gtu wxs pkg kng abk
vaf xwz yfi sjp vic thl svx orb brs tmv neo jyf nbj uxh adm aww lin gnq ybp oqn sqe own gsw moj kxr dya aju grx xxv uoh civ tek ufw mrf smq cir lah hbb qsa rxt bek znm
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 06:10 , Processed in 0.052895 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表