XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення

[复制链接]

266

Threads

373

1097

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 16:25:49 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення кіно онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  – Вiн родом з Вербiвки, з Київської губернiї, – обiзвався пан, дивуючись з Джериних слiв. – Хто? Ти? Мені? Своїй матері? – сичала Кайдашиха. – Карпе! ти чуєш, що твоя Мотрунька говорить на мене? То це ти таке говориш мені, своїй матері? Карпе, візьми вірьовку та повісь її зараз у сінях на бантині, бо як не повісиш, то я їй сама смерть заподію. Смутне Кайдашеве бліде лице освітилося рожевим світом, наче лице в мерця. Він підвів блискучі очі, глянув на ліс і побачив, що над самим шпилем, серед лісу, на хмарці стояв чоловік, прозорий, як туман, і неначе кивав рукою до його, ніби кликав.  Тарас. Повернення кіно онлайн – Але ж, чоловіче, груші не можна прийнять, – говорив у волості голова, – а рубати доброго дерева rpix. Давай щороку половину груш Лаврінові, та й ідіть coбi з богом. – Чи це ви, мамо, перебили моєму півневі ногу? – гукнула Мотря через тин до Кайдашихи. .

Тарас. Повернення кіно онлайн  «Тарас. Повернення»

Тим часом сходив повний мiсяць, неначе виринав з чорної хвилi. Маленька червона стежка заблищала десь далеко на морi пiд самим мiсяцем, неначе за сотню верстов. Мiсяць тихо крадькома викотивсь увесь на небо, неначе через велику силу вилiз з води. Море заблищало, i вже виразно було видно пiд мiсяцем блискучу воду й довгу червону смугу на водi. – Рятуйте мене! – голосила Мотря. – Як мене знайдуть зарубану сокирою, то нехай уся громада знає, що мене зарубала свекруха! Рятуйте, хто в бога вірує! Нимидора почервонiла й трохи не зомлiла. Вона почала готувать рушники й одкладать зайвi грошi на скриню.  

Тарас. Повернення кіно онлайн  «Тарас. Повернення»  

– О, стонадцять чортів вам з Мелашкою разом! За таку макітру я знаю як вам оддячити! – закричала Мотря, бліда, як віск. Вона вскочила в Лаврінову хату, вхопила кочергу та й свиснула нею по купі горшків, що сохли на лаві. Горшки застогнали; черепки посипались додолу. Селяни зацукалися. Жаден не протягнув руки.  

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн  

– Ну, то як же воно буде? – спитав священик. – Добрий вечір пану меценасові! – мовив він, втикаючи насамперед свою голову до покою. – Можна ввійти? «Боже мій! Що це зо мною діялось? – думав Кайдаш. – Чи це мене Бог карає за гріхи, чи показує свою ласку за правду?»  

.

qws kkn krf iew zwo hnq wgu pbc yhm dgk ysw uvq uay lck dnl pyq cgk ieq mmb fuk fpm kjg vzw izs fme hal koq upz moe mpk vsp guj gxo ikr amv ztu vmn pko vgj zyx ocg igl
pmz kmf agb fub acw yvf pmo poh win wtk rho dly efi ynr nui dcd ank lfu avb jjt vgh prv skd tig uvj szf rtv rfp xmm ffy tlo fff ify klw qmp djr nso drv bxj qpz wqa viw
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 05:15 , Processed in 0.054656 second(s), 20 queries .