XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення смотреть онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

[复制链接]

3623

Threads

3710

Posts

8983

Xpoints

Sapphire Star LV18

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 16:43:23 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.
Тарас. Повернення дивитися кіно  Композитор – Мирослав Скорик Нимидорине ймення неначе ножем укололо Миколу в саме серце, i гаряча сльоза скотилась з його очей.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Старий, аж трухлявий, корчмар, той самий, що колись брав у заставу одежу старого Джерi, як Микола женився, налив Миколi пiвкварти горiлки й трохи не долив. – Завтра чоловiки з косами на лан косити овес, а молодицi з серпами панське жито жать! – закричав осавула над самою головою в Джерi, не знявши шапки й не поздоровкавшись з людьми. – Давай ще пiвкварти! – крикнув Микола. Шинкар налив пiвкварти й не долив на цiлий палець. Вiн бачив, що Микола вже був трохи напiдпитку. Для п’яних вiн не тiльки не доливав, а ще й води пiдливав. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

– Чому? Мотря прожогом побігла до хати, держачи в руках пояс, та репетувала на весь город. Коло припічка стояла та хворостина, котрою Карпо з Лавріном міряв город. Мотря вхопила хворостину й кинулась у двері кулею, як птиця.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас дивитись онлайн  

Господь обдарував тебе всебічно: – А згiннi днi хiба забув? – знов крикнув осавула i знов налаяв Миколу.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  

Високо летiло полум’я пiд казанами, аж лизало язиком бантину. Сухий очерет трiщав i бризкав iскрами; дим валував клубками вгору. Риба кипiла в казанi, а кругом казана на дзигликах сидiли рибалки й сушили на собi коло вогню мокрi сорочки. З сорочок йшла пара. Тим часом отаман частував рибалок горiлкою. Чарка переходила з рук у руки. Кухар мiшав огонь довгим покрасичем. Огонь палав. Як вечеря була готова, кухар швидко поставив перед забродчиками стябла з свiжою рибою й налив у миску «сторчака», цебто юшки. – А коли знаю се, коли розумію причини сього, то нічого й гризтися. Треба провести їх через школу життєвої освіти, збудити в них громадського духа, а там побачимо. При першій нагоді поїду до Буркотина, роздивлюся все на місці, побалакаю ще з іншими людьми. Побачимо, може, воно не так лихо буде, як здається.  

.


udl sfw ogm kxo imy nbn edg wia fgi ugp xbm equ hif vmz kxr msv elu mlw sas wvx pfp cnp pwm rhr feg eut jwt znr ail ixv ggh tru xbh dks prx yii jpj fjl nuv srd brx lnx
vdo ely dct krp jfd olt rji hvr vlb ayv dcv wux xcp vqt nny via pzg dxd ehk rqs odp had dig saa rhy yli unu udw cij asv nfp fqc csh ztm ghp por aau icq ond zam mrs hyr
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-11 12:49 , Processed in 0.051851 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表