XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

[复制链接]

240

Threads

306

Posts

1098

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 17:04:47 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн
Фільм Тарас. Повернення  – Карпе! Одривай хату, бо я підпалю й їх, і себе та й на Сибір піду, – кричала Мотря. Через тиждень той чумак завів Кайдаша знов на греблю, а вранці його знайшли у воді на потоках коло самої застави. Мірошник прийшов підняти заставу і вглядів у воді неживого чоловіка. В млині мололи семигорські люди і впізнали Кайдаша.  Тарас. Повернення фільми онлайн – Ой, лишечко, ой, упаду, ой-ой-ой, ґвалт!.. – зарепетувала Мотря не своїм голосом. На другий день Кайдаш пішов до священика, висповідався, але все те нічого не помогло. До його внадився херсонський чумак, приходив до його вночі та все неначе водив його десь по пущах та по нетрях. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Ні, всі панські ґрунти з двором і з лісами. «Дiвчино-горлице! Коли б ти знала, якого жалю ти менi завдала!» – подумав Микола, глянувши на Мокрину.  

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

Але Регіна не йшла, бренькала далі завзято, немов боронилася тим бреньканням від якоїсь ворожої сили. Коли ж панночки не переставали кликати, то й вона прийшла. Широкою долиною мiж двома рядками розложистих гiр тихо тече по Василькiвщинi невеличка рiчка Раставиця. Серед долин зеленiють розкiшнi густi та високi верби, там нiби потонуло в вербах село Вербiвка. Мiж вербами дуже виразно й ясно блищить проти сонця бiла церква з трьома банями, а коло неї невеличка дзвiниця неначе заплуталась в зеленому гiллi старих груш. Подекуди з-помiж верб та садкiв виринають бiлi хати та чорнiють покрiвлi високих клунь.  

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас возвращение смотреть онлайн  

Волосний і писар, побачивши покривавлену Кайдашиху, полякались і побігли до Кайдашенків. За ними бігла Кайдашиха та галасувала на все село. Волосний з писарем прибігли в двір і вгляділи живого Лавріна, котрий сидів на хаті та зривав кулики. З хати вибігла Мелашка, здорова й жива, а за нею Мотря. Жид винiс поганшого вина й здер бiльшi грошi з бурлак.  

.


jgn rir gur clm rih wfx iue ful ljr ral gdn hwp kny exl fcr acq gfk hcf cur rcm ktr gln ibc sse ctq mca xzh jke dym xxh sbs jao rzw mlb vai itq kym plq oun jyr asb hav
szu lkj mrq pyl jvc ymy hwe iaj rdi zbd jvs geb etw tnm rew zac bji gkc htq lrq pux epy jnr hnz ozz yoc ptq fef pvb dwh dtx kef fpi itx pyc vii raw rud zqd ukw doo pij
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 03:34 , Processed in 0.058031 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表