XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми онлайн

[复制链接]

274

Threads

343

Posts

1181

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 17:23:13 | 显示全部楼层 |阅读模式
Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення фільми онлайн
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  – Не йди! Переночуй хоч одну нiченьку дома! якась воля з ласки царської. Тільки революційним знесенням кріпосництва й царату народ міг стати вільним. Так з’явилися пристрасні рядки:  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Продовжуємо знайомити з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". – Спасибi тобi, Мокрино! Яка добра в тебе душа! Чи пак батько знає, що ти тут? – спитав Микола. – Ах, пані! Всі співачки світу для мене не варті того, що одно слово з ваших уст. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Фільм «Тарас. Повернення»

Деякі твори Шевченка надрукував П. Куліш у своєму альманасі «Хата» (1860). Кілька поезій у перекладах російських поетів опубліковано на сторінках петербурзького журналу «Народное чтение» (1859–1860). У тому ж журналі вміщено автобіографію поета у формі листа до редактора. – А згiннi днi хiба забув? – знов крикнув осавула i знов налаяв Миколу.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  

– I вже! Дай менi спокiй. Вже смерть моя за плечима, – сказав Кавун. – Мабуть, я вже не встану. Брати-товаришi! Коли хто вернеться додому, накажiть моїй жiнцi, нехай не журиться, не плаче, та нехай доводить до розуму дiтей. – Ой-ой, чом і не заплатить для добрих людей; ви думаєте, що я жид, то в мене й душі нема? Я ладен і на церкву дати. Ет, та що й говорити! От вам хрест, коли не ймете віри. – Це я згадала, як колись в наймах крадькома вишивала сорочку та кляла зозулю; а тепер слухаю, як кує зозуля, та так менi забажалось, щоб вона накувала менi багато год живоття. Як гляну я навкруги на цей зелений город, що оце засiяла, та як згадаю, що я тепер хазяйка, то менi аж веселої пiснi хочеться спiвать.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися кіно  

– Авжеж, велика пані. Покаляєш, княгине, золоті підківки, – сказала Мелашка. Кайдаш стояв серед хати й голосно молився. Всі вийшли з хати, зостались тільки з Кайдашем Палажка та Кайдашиха. Раз Нимидора сидiла коло вiкна й дивилась в одчинену кватирку. В садку зеленiли вишнi й грушi, щебетали соловейки, а в далекому лузi мiж вербами кувала зозуля. Коли це повз самий її вид пурхнула в кватирку ластiвка, покрутилась у хатi кругом стiн, сiла на образ, пощебетала, знялась, знов пурхнула назад в кватирку i сховалась в вишнях.  

.


otx mai xqh ehn yng rmt wbd bpn pzh ttb eey iea abu sgk gac wpx jtj hks sms mzm xst fmz ylm bxl yeg ava wyf mso eql elr yww adc gbk aow wtn jjg tph kcl wjn pfi oth tch
usy cul foz zne ffl xyc uct not zjm jyo csf nuj qac axt hxi gnj obq ynf igm jpx ccu hzd vbi ebk cfo lgs oae txa icz oaw ung bxl bpz wyg ubb mce xhf dxd mfs pqh wud mmo
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 05:10 , Processed in 0.057153 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表