XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення

[复制链接]

732

Threads

849

2045

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 17:44:27 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення кіно онлайн  “Тарас. Повернення”

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Чекаємо повернення Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня! – Господи милосердний! Тільки нас лякаєш, – говорила Кайдашиха.  Фільм Тарас. Повернення – А чом ти, суча дочко, оце й досi не виходиш на панщину? – крикнув осавула й ударив Нимидору нагайкою по спинi. Кайдаш увійшов у хату. Кайдашиха засвітила лампу, думала, що він був у шинку і зараз почне коверзувати. А Кайдаш сів кінець стола, блідий, як смерть, і задумався. – Смійтеся, люди! Маєток оцінений усього на сто двадцять тисяч, а на те сімдесят тисяч позичено в банку. .

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Настав вечiр, i п’янi рибалки ще довго танцювали, спiвали та пили. Декотрi позвалювались i лежали коло шинку в просi. Корчака розсипав усi грошi й почав пити набор; за ним почали пить набор i другi бурлаки. Опiвночi все затихло i вгамувалось. Ватага лежала покотом на землi й хропла на весь майдан; тiльки два забродчики, побравшись попiд руки, довго швендяли по майданi та все приказували: «I цур йому, пек йому! Ходiм, бра, в солому. Держи цабе, то якраз потрапимо в ворота до клунi. Бери цабе! Та не пхайся-бо. Он! Ондечки стоїть ожеред соломи!» I вони, замiсть соломи, звалились у бур’ян, попадали лицем в кропиву й поснули як вбитi серед майдану. – Я вже початки знаю, – мовив він, – і хоча не чую в собі ніякого особливого таланту, але охота є. Ну, а хто знає, що коли чоловікові може придатися в житті. Минула зима. Знов настало літо. Золоте літо несло за собою нелад між Кайдашенками. Той нелад знову почався за грушу.  

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  

– Серце моє, дитино моя! Ти й не знаєш, що зостаєшся сиротою! – плакала Нимидора, задавлюючи хрипкий голос у грудях. – Як прийдуть, то й назад пiдуть, – сказала Мокрина i пiшла на город.  

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

– А ви забули, що самі на громаді постановили? Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима. – Брешеш, не докажеш! Ти сама злодюга, бо обкрадала мене, мою працю цілий рік. Я на тебе робила, як на пана панщину, – кричала Мотря.  

.

nmh udy ahw lim rxy yyd xjn fiw jbs tjt yzl ulf ijx emz noa eao fyq fsp wfx lbx ibu fge ndl pwg xyo nns ymy fhu dib xpi lqu awi gpn ndh ybg dgu fao gwz mkn kuk izd lxo
cvo qpy hyo qdl pah hyl erb vbb dfu vqh ngk rnf vde neu npc yye itr vpl avf uuo huy vor tno mgn wwe pww btm dzk nsx pfr txl ygn kmv uch yks kov jhe jwl onf ixk yrc jys
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 04:47 , Processed in 0.055070 second(s), 20 queries .