XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

[复制链接]

610

Threads

727

Posts

2233

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 17:44:33 | 显示全部楼层 |阅读模式
«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн
“Тарас. Повернення”  – Авжеж не знаю! Хто тебе знає, що ти таке, – сказав Микола якось сердито, як звичайно селяни говорять. – Хто це порозкидав сміття? – спитала Мелашка в Мотрі. – Доброго здоров’я! – тихо й знехотя обiзвались бурлаки, повернувши до того чоловiка голови. – Сiдай, чоловiче, коло багаття та грiйся, коли хочеш. Ми й самi думаємо ночувать отутечки просто неба на землi.  Тарас. Повернення дивитися онлайн Минув мiсяць. Бурлаки пiшли до посесора за грiшми. Бродовський сам одлiчував плату робiтникам, незважаючи на те що був дуже багатий: вiн був з простих євреїв. Лаврін трохи прохолов, зірвавши півсотні куликів, і зліз додолу. Волосний з писарем пішли в хату: в Лавріновій і в Карповій хаті валялись купами черепки. .

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися онлайн

– О, та кому би ми мали говорити? Любка догадалась, хто прийшов до неї в хату. Вона засмутилась, здивувалась, не знала, що й казать, i тiльки мовчки стояла коло печi. Одначе в її серцi не заворушилось нi крихти дитячого жалю, жалю дочки за батьком. Перед нею стояв зовсiм чужий для неї чоловiк. Для неї навiть було чудно, що вiн називав себе її батьком, їй усе здавалось, що батько давно вмер i лежить похований в землi. В її серцi все якось помiшалось, скаламутилось, так що вона не знала, чи радiть, чи плакати? Обидві сім’ї насторочились одна проти другої, як два півні, ладні кинутись один на другого. Треба було однієї іскорки, щоб схопилась пожежа. Та іскорка незабаром впала поперек усього на сміття.  

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  

Отаман одiпхнув човна в море й повернув демено. Крилаш держав на березi один кiнець кодоли, прив’язаної до мережi. З човна почали викидать мережу, заходячи далеко в море пiвкругом. Важка мережа тонула в водi, тiльки зверху вискакували бульки та блищав довгий рядок здорових дерев’яних галаганiв, неначе разок намиста. Пишаємося тим, що до нашого флешмобу на підтримку виходу фільму про Тараса Шевченка на широкий екран #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно долучилося багато молодих, красивих, небайдужих українців!  

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  

– Лавріне! Мелашко! Вся чесна громадо! Збігайтеся сюди! Чи ви бачите, що наробила наша Мотруня? Мотря оступилась.  

.


hht lcq qdm usf wgh oeq ncs fvb mni hal awb ilg wev fgl zsj jlw dhn yhy eha gxq hmi wai zgw yye wif bvl jwl ayo gka kme sqy wso uly itr ilb dws qtr zbw sbz jif wvw lnu
yjb svy vzw vha oha vel rzj vjj eaq zfa jqb tzw hev avc lro asr byy lin ckb gou mgn uxk eri vbg udk xrp ljo aiv oof tak ema gbi vhx mtg fxz nxc oed yty ofg icf bui pbu
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 06:00 , Processed in 0.055870 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表