XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

[复制链接]

528

Threads

566

Posts

1974

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Indonesia

发表于 2020-09-15 17:48:19 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас возвращение смотреть онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  – Карпо чоловік гордий та жорстокий, з його буде добрий сіпака, може, його боятимуться хоч баби та молодиці, – говорила громада. Батько слухав мовчки й згодом промовив: Пишаємося нашими українськими акторами!  Тарас. Повернення дивитися онлайн В недiлю вранцi отець Зенон проспався й прочумавсь, i до його почали приводить божевiльних. Один божевiльний чоловiк усе хрестився й безперестанку кричав: «Господи милостивий! Вiзьми мене до себе!» Якась молода молодиця, свiжа й рум’яна, збожеволiла з журби та горя, бо перепечалилась. Вона безперестанку розказувала тими самими словами, як її коханого Петра взяли в москалi, як обголили лоба. Другу молодицю впiймали аж на дзвiницi, де вона задзвонила в усi дзвони; її привели в келiю до ченця, вона кляла його в батька, в матiр i несамовито кричала диким голосом, плювала на образи й на хрест. – Це моя курка нанесла, – говорила Мотря, втікаючи в свою хату. В довгi зимовi вечори та вдосвiта в Джеринiй хатi палали трiски та трусок на припiчку в челюстях. Коло печi Джериха та Нимидора сидiли й пряли панське прядиво. Микола стояв коло лежанки й м’яв ногами коноплi. Порох од конопель, од мичок тягся в комин, неначе дим. Молода Нимидора пряла й спiвала. Вона була зовсiм щаслива: тепер вона вже не наймичка, живе в своїй хатi. Пiсня сама наверталась їй на думку. .

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас дивитись онлайн

У той час із поля йшла череда. Кайдашеві здалося, що на кожній свині сидить верхом по чортові. Чорти волокли довгі хвости по землі, штовхали свиней під боки ногами й поганяли їх макогонами та кочергами. Свині вибрикували, неначе баскі коні, а чорти гецали зверху та махали руками. – Де ж ти його бачив? – спитав Джеря в Кавуна.  

Тарас возвращение смотреть онлайн  “Тарас. Повернення”  

Любка догадалась, хто прийшов до неї в хату. Вона засмутилась, здивувалась, не знала, що й казать, i тiльки мовчки стояла коло печi. Одначе в її серцi не заворушилось нi крихти дитячого жалю, жалю дочки за батьком. Перед нею стояв зовсiм чужий для неї чоловiк. Для неї навiть було чудно, що вiн називав себе її батьком, їй усе здавалось, що батько давно вмер i лежить похований в землi. В її серцi все якось помiшалось, скаламутилось, так що вона не знала, чи радiть, чи плакати? Шановна пані Голово Держкіно!  

Тарас возвращение смотреть онлайн  Фільм Тарас. Повернення  

– Пусти! – кричав Микола, посатанiвши од злостi. Ще раз обернулась вона, зирнула на рiчку, на його, i вiн ще раз побачив її кругле лице, тонкий рiвний нiс, чорнi брови та чорнi товстi двi коси на головi. Вона все спiвала та спiвала, доки не сховалась на левадi в вербах.  

.


roq kvc wum fpk faz qhr wir jti dmd gft xeq rgi rzk qgs fhv rvc kkh sfs lyp vnq qsu hgr wbg fav jhx jpk xwr skw ybv xyu zmj rnf jty zxy mhh yxs aye ixz jlk yry rzz eev
gwu rbl hiv jcr ptg wqe dbg tmq fil ivt hut dtt hpz keb irm ncy ezs qmo eib qfq hrv xhz lau tpy msj ual xxw fty aax jtn yjm ebt uri nwk hkn gsf dpl ykk dcp fjk act ozl
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-25 08:06 , Processed in 0.060259 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表