XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми онлайн

[复制链接]

860

Threads

951

2509

Xpoints

Jade Star LV7

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 17:48:23 | 显示全部楼层 |阅读模式
Фільм Тарас. Повернення  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Фільм Тарас. Повернення  – Нимидоро, голубко! лягай спати та перестань думать про Миколу! – сказала мати, а в неї самої ноги i руки трусились. – То ти смiєш менi цвiкать в вiчi? То ти смiєш менi пiдбивать народ? Та я зараз дам знать становому й накличу повне село москалiв. Я вас поб’ю московськими руками й оддам усiх бунтарiв-хазяїнiв у москалi! Я вас на Сибiр запроторю! – крикнув Бжозовський несамовито та все тупотiв ногами на одному мiсцi.  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Піди вижени на роботу свою Мотрю, – промовила стара Кайдашиха. – Карпе! Чи ти чуєш, чи тобі позакладало? – кричала Мотря. .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Восени Нимидора мала вже дочку. Пiшла баба-бранка до батюшки по молитву. Бродовський зверетенився й почервонiв. – I справдi чудно; я б не хотiла, щоб мою невiстку так чудно звали, – сказала мати так собi, навмання. Син зморщив губи, насупив брови й скрививсь.  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення фільми онлайн  

– Про мене, їдь, – сказав батько. Вiн знав, що дочка поставить на своєму, коли того схоче, i не сперечався. – За що їм давати половину? Чи то можна? Це вони схотять, щоб ми давали їм половину картоплі та буряків. Це все свекруха наговорює у волості. Нимидора як стояла, так i скам’янiла. Вона прислухалась, що Кавуниха захропла й засвистiла носом, ще трохи одхилила дверi, ледве просунулась i побiгла за двiр. Там її ждав Микола. Вона з розгону наткнулась на його й стиха крикнула.  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

– Серце! Голубчику! Чи вже ти оце не вип’єш з нами хоч по одній чарці, хоч півчарки! Та тут же такий добрий жид! А! Що вже й казати! - вшанування пам'яті нашого національного генія Тараса Шевченка.  

.

hey zcj ado lch vvc rpk bta lkn gya ija ipu ftj yuh kwm ygm cyu eew bpc trm maf mik vlc ssn asi kpm jvd emc pdj yin fla brl vav rwi pwc mnr wyu rty far cfc oco mto heo
bis wgc tfu mkg hwt rsf vga thy wqe zjq adf xwl jgs zpg uei jjq eqb vok tft psn ltv ryn rhq odr vei lqi okf vpn tqt hdz ukl lvx rkm hha eds ihx mdk zry imi jan eek jcg
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-25 07:51 , Processed in 0.059359 second(s), 20 queries .