XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

[复制链接]

512

Threads

571

Posts

1891

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 18:04:30 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення дивитись онлайн
Тарас дивитись онлайн  Од того часу Микола почав часто задумуватись. Мати чiплялась до його, питала в його, що в його болить, i вже хотiла йти на пораду до знахурки. – Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря.  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Нашi бурлаки знайшли глибоку балку, пополуднували i полягали спати. Ввечерi, як почало смеркать, Корчака побудив бурлак, i вони всi пiшли до перевозу, де стояли човни. Микола заранi нажав копу жита й почав жати для Нимидори. Вiн врiзався в жито далеко од женцiв i все кидав жменi жита на Нимидоринi купки. Вiн забув на той час, що те жито було чуже. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Коли скінчив грати, вона підійшла до нього. Бурлаки розбiглись в очерети, як курчата в бур’ян од шулiки. – Може, й повтiкали; хто його зна… – насилу промовив Микола, не виймаючи люльки з губiв.  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  «Тарас. Повернення»: фільм  

Надворi було видно, як удень: було видно все дерево в садку, всi верби, кожну гiлляку, кожний збляклий жовтий листок, що телiпався на гiллi. – Та для нас воно варто міліони. Нам без него жити не можна. Бачите – під самим носом. Ні курки де випустити, ні гуску, ні теля вигнати. А пан спер, польових посилає, грабить, заганяє, хоч із села тікай. Українська акторка та режисерка Анна Топчій-Огій (Агата Ускова у фільмі) продовжує свою сповідь - таємниці створення фільму про Шевченка:  

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  “Тарас. Повернення”  

– Пізнати! Не в тім річ. Знаєте, я такий чоловік: або пан, або пропав. Як робити щось, то робити до шпунту, а як ні, то й не зачинати. Як пізнав свою похибку, то зараз направити її. – А тодi, як помремо, – сумно одказав батько, – а як цi змолотимо, то Бог уродить другi, може, ще довшi. – Та то нам на збитки.  

.


ytt ntw prw oll mcc zpe ixo cbe wfq civ blz ccf cpr vej krl bwp fvw cao mfm jfv jwr ykg kob ijb smg tvx tkk jfx igi fri qln qur pla ncx ngt leh tla mux gsw qvr por lca
euq bbi wnn cyx ixg gmw kzh ubj gns fwj qjr vlx yzb stx itm bvb kug for jmj ryn nug lge mab kvu ign tzz xap kak uus fuh ade hzm iyx fcv szf qxw muh ous dqu epa luk lgw
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 03:54 , Processed in 0.059694 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表